"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Ну такі вони гарнюні коли малесенькі і шкурка неначе плюш блискучий.
Яб ото б і бавилась би без кінця й краю, але коли стає питання де їх дівать то голова обертом іде .

2 лайка

Оля, вітаю з приплодом. Мамі козі -ріки молока, а діткам - дбайливих господарів.

2 лайка

З козликами мені трохи простіше буде я думала, бо мяско в них добре, але як завжди вони родились і покорили моє серце. Тож будемо виставляти на продаж і обмін. І перші як з ними не набавитись, а вони ще і хвостиком машуть наче цуцики.

Дякую Олю, дасть Бог так і буде.

3 лайка

вау які гарні козачки

2 лайка

Ольчик, ну хлопцы прям царевичи, на кого не глянь! Грек молодец! Но правда, мог бы и принцессой разбавить )

4 лайка

Марина дякую. Якщо подобається якийсь можемо обговорити обмін або продаж ціна в хороші руки перевірені поки що символічна. Завтра обезрожувати будемо.

Так сама їми милуюсь. Я думала буде хоч одна козочка, але і так добре, якби були такі три кози, прийшлось би довго вагатись кого з них лишити :crazy_face:
Він за минулий рік відстрілявся козочками, а в цьому хлопці посипались :blush:

3 лайка

Оля дякую, я тільки милуюсь зі сторони, козлики вже є.

3 лайка

Так, я в цьому році теж на козликів дівчат облизувалась, але мені ще немає смислу змінювати козла. Тож милуюсь та бажаю їм добрих рук :slight_smile:

6 лайков

хлопці гарні, дай Бог продадуться

2 лайка

Вітаю з народженням козявочок… :rose:

2 лайка

Які гарнюні! Дай Боже їм добрих господарів!

3 лайка

Дякую Наталя, дуже приємно.

1 лайк

Гарні і ніжні малявки! Хай їм будуть гарні гарнми і дбайливі господарі!

3 лайка

Дякую Олена, дасть Бог так і буде.

2 лайка

Оля, а як будете обезрожувати? Бо нам ще в принципі рано про це думати, але…

Вже обезрожили на третій день, сьогодні їм майже 2 тижні.
Це робить Тарас чоловік, саморобним інструментом по типу термокаутер, тільки без електрики гріє на газі.

2 лайка

Христос Воскрес. Всіх зі святом.
Сьогодні воно ще більш особливе, народила Амаліша тепер уже Ласуня. Доня Бруні і Грека, яка тепер живе у мами. Дві козочки, одна як Грек, друга Рижа.
Мама до

25 лайков

Легкодійна, молозиво смачнюще, козочка зараз на сіні і трохи пшениці їй дають, здоїли 0,5 л молозива ввечері щоб зняти напругу. Довольна я як слоненятко, Грек і Бруня молодці.

12 лайков

Олечка, я Вас поздравляю с легким окотом! Молочка побольше козочке.
Но Вы помните, что пшеницу нельзя давать? Соседка моя, бабулька загубила так хорошую козу, после родов давая пшеницу.

4 лайка

Дякую Інночка, я все що могла розказала але є свої нюанси. В них паї пшеницею, тож що мають тим годують. Добре що не багато дають, зате сіно в них сама би їла, трава на заході знатна.
Тільки що мама здоїла 0,5 л при двух козочках, і вчора ввечері доїла.

11 лайков