Тема для поиска попуток, чтобы передать животное 2016-2019

Нужно в эту тему позвать с форума дальнобойщиков и перевозчиков.

15 лайков

Так, Антон, дякую. Слушна пропозиція.Саме далекобійники можуть стати нам в пригоді. Проблема перевезення дорослих кіз дуже актальна . Самій довелось недавно відмовитись від запропонованої кози через проблему в перевезенні.

1 лайк

С Киева на Днепр ни кто не собирается ехать ближайшее время?

2 лайка

Нужна попутка из Винницкой области на Киев! Везти взрослую козу.

1 лайк

@L-U скільки Ви готові заплатити за доставку дорослої кози? Я планую їхати у Вінницьку обл.

Марина, отвечу так: с месяц назад я нашла попутку, которая перевезла взрослую козу с козлёнком за 600 грн. Сейчас нужно везти только козу, соответственно, минус какую-то сумму. Приблизительно так.

1 лайк

@vfhbyf Марина, а Вы в саму Винницу едете или в какой-то район?

я їду у вінницьку обл(село),

з села куди я їду до Вінниці получається 166км. Далеченько получається. Мій номер 0675699707

1 лайк

Спасибо, позвоню завтра.

1 лайк

Марина, добрий день. А коли ви плануєте їхати? Мені також треба доставка , маленька тиличка, хазяїн казав, що кладуть у мішок якщо легкова машина. З Софіївки, 100км по Харківській трасі від Києва, до Німірова?

Ліночка , я подивилась що від Києва до Немірова 260км, як він порахував що 100км я не пойму. А Софіївка у якій обл знаходиться?

1 лайк

Правильно от Киева до Немирова 260, а потом по Харьковской трассе еще 100, эта Софиевка где-то там. Мариночка, надежда только на вас, так как один боится далеко ехать, второй работает(

1 лайк

Поїздка відбулась і виявилась дууже цікава. особисто познайомились з @L-U i @lina, також Тая і ще багато з ким. Цікаві знайомства, перевозка худоби і багато позитивних вражень. Зараз виставлю фото.

4 лайка

Найближчим часом планується поїздка у Сумську і Хмельницьку обл. Звертайтесь кому потрібно, мій номер 0675699707

2 лайка

ми упаковували джерсійське телятко для поїздки

30 лайков

Ємоції без слів

27 лайков

джерсійськи коровки це куколне диво

25 лайков

Три форумчанки на одному фото, відстань проживання одна від одної це не одна сотня километрів. Як ми можемо побачити один одног?- вірно це доставка і перевозка худоби:wink:

25 лайков

@ @darij2

14 лайков