Сири від сімейної сироварні "Ромео&Джульєтта"

Всім доброго дня!

Перший сир, яким я розпочала цей рік є аналог італійського сиру Качотта з моїми авторськими доробками.
На смак дуже м’який, по консистенції еластичний, ніжний з неперевершеним смаком вершків напівтвердий сир. Особливого шарму в смаку додає спеціально обсмажений пажитник, який нагадує смак кави і горіхів, також скоринка сиру яка оброблена меленою кавою та шоколадом. Все дуже гармонійно поєднується в сирі і принесе неперевершене задоволення для любителів ніжних вершкових смаків.
Витримка - молодий.
Ціна 30 грн / 100 грамів.
Відправляю новою поштою.
Радомишль - доставка в центр міста.
Петропавловська Борщагівка - кожні вихідні .

67 лайков

Завжди із задоволенням в любий час зроблю для Вас сир Халумі.
Цей сир має 3 варіанти споживання:

  1. просто порізати скибочками і вживати ( за рахунок додавання м’яти особливо поєднується із чайом або білим вином.

  2. засмажити на грилі ( смажити одним куском до бажаного кольору, а потім різати на шматочки)

  3. Порізати на шматочки завтовшки 1 см. та підсмажити на пательні. Якщо ще й для цього використати оливкову оливу, то смак буде неперевершеним!

Смачного!

( Ціна 30 грн/100 гр.)

30 лайков

СУЛУГУНІ

Цей сир взагалі не потребує ніякої реклами, він всім відомий, його всі коштували, але він не втрачає своєї популярності багато десятиліть. Особливість саме мого сиру є те, що він зроблений із козиного молока, що робить його дещо інакшим.

Я роблю цей сир на замовлення, щоб він був на Вашому столі найсвіжішим.

( Мінімальне замовлення 500 грамів. Ціна 30 грн-100 грам.)

Ось ще новинка асортименту цього року. Роблю виключно під замовлення, щоб Ви мали найсвіжіший ШЕВР на своєму столі.

Цей сир має легку, однорідну, найніжнішу консистенцію.

Пасує до любих страв, легко намазується на тости, з ним можна створювати велике різноманіття смаків, достатньо додати улюблених трав або спецій.

(мінімальне замовлення 0.5 кг, ціна 25 грн-100 грам.)

31 лайк

А мы с мужем и дочкой сегодня дегустировали сыры Юли :blush:

Вкуснотища неимоверная!

Валере моему очень понравился Канестрато, Качиотта с пажитником, Звенигородский, белперы в травах… сказал что твоему мужу очень повезло - такие сыры иметь на столе :grin:

Юля, пусть у тебя ручки твои золотые никогда не болят, пусть муж носит на руах во всех смыслах :smiling_face_with_three_hearts: а еще вдохновения нескончаемого тебе в новом сырном сезоне и крепкого здоровья!

А сыры просто невероятные! Кушаешь и еще хочется.

15 лайков

Таня, спасибо за такую высокую оценку моей продукции!

1 лайк

Мне тоже Юлин Канестрато очень понравился! А еще Юля делает класнючие сыры с зеленой плесенью! Я уже пробовала и сыры и конфетки с этим сыром делала.

2 лайка

И с белой тоже непревзойдённые :heart_eyes:

3 лайка

А вот их не пробовала :frowning_face:

Юля, а сырочки с пажитником уже есть? Такие как в том году я покупала.

2 лайка

Да, есть. Я их сейчас делаю маленькими и в натуральной обтирке какао + оливковое масло. Головка от 250 до 300 грам.

11 лайков

21 лайк