Шукаю неспішно кізку англонубійної породи,можливо %

Доброго дня. З козами я давно, потім був перерив, зараз повернулась до них знов. Шукаю на маточне поголів’я гарних кіз нубійської породи, можливо процентні, від 50 і вище. Маю на сьогоднішній день в господарстві козла нубо-заанен 50/50. Також поряд є 100% нубійської породи. Планую робити сири в майбутньому. Знаходимось ми у полтавській області, але роздивляюсь також і київську область. Підшукую або молодняк, або дійних на осінній період, ближче до зими. Буду рада з кимось подружитись, аби набиратись чогось нового і корисного, можливо також зможу бути корисною.

Є гарні дівчатка. Лютневі і квітнева одна. Нубозааненці відсоткові. Зранку сфотографую. Київська область біля Переяслава. Молоко на дівчатах не економили. Мами молочні.

4 лайка

Була в вашому містечку. Єдине що не сподобалось, так це дороги ((
Чекаю на фото ваших гарнюнь.

1 лайк

Бігла зранку, то встигла лише одну пофотографувати.

Ця родилася в районі 12 квітня, точніше не пам’ятаю, треба дивитися записи. Молока пила вволю. Мама її зараз дає 4+, другий окот, 2 роки. Молоко смачне, вим’я зручне. Ціна 2,5 тис. Але довго тримати не будемо, якщо не сподобалася, нажаль її дорога в країну вічного холоду. Мамі важко і нема місця для підрослих. Тому вирішуйте швидко.
І є дві дівчинки ще старших, одна на вибір продається з них, одну лишаємо дома. Тут Кізочки 75 % нубійські, решта зааненські - #31 от пользователя Greta

7 лайков

Якщо хочете козу, то на дорогу не дивіться. Удачі вам!

1 лайк

Гарні малюки))
Можно про них більш детально, що їдять у господарстві, яке походження, хто батько цих красунь?
Ми від вас в районі 100 кс + -

Все про них є за посиланням, яке я дала. Там і фото тата. Вони з Умані, в предках зааненець Алладін від відомої Дінари, та нуби з Санні Фарм.

2 лайка

Яке у Вас утримання кіз? Одеська обл цікавить?

1 лайк

Їдять все: траву, гілки, сіно, зерно -овес, кукурудзу. З молока дівок, яким 19 червня буде 4 міс, пару днів як зняли. Дівчат поки годуємо в хліві, готуємо виганяти з дорослими на випас

2 лайка

Полтавська або Київська. Одеська дуже далеко від нас.

Дівчинка просто казкова,і ціна ну дуууже демократична:)

2 лайка

Така ціна, це ціна фактично лише випитого нею молока, і то по невисоким цінам.

3 лайка

Дівчата, спілкуємося на персональних сторінках. Оголошення - це оголошення.

1 лайк