Шукаю неспішно кізку англонубійної породи,можливо %

Доброго дня. З козами я давно, потім був перерив, зараз повернулась до них знов. Шукаю на маточне поголів’я гарних кіз нубійської породи, можливо процентні, від 50 і вище. Маю на сьогоднішній день в господарстві козла нубо-заанен 50/50. Також поряд є 100% нубійської породи. Планую робити сири в майбутньому. Знаходимось ми у полтавській області, але роздивляюсь також і київську область. Підшукую або молодняк, або дійних на осінній період, ближче до зими. Буду рада з кимось подружитись, аби набиратись чогось нового і корисного, можливо також зможу бути корисною.

Є гарні дівчатка. Лютневі і квітнева одна. Нубозааненці відсоткові. Зранку сфотографую. Київська область біля Переяслава. Молоко на дівчатах не економили. Мами молочні.

4 лайка

Була в вашому містечку. Єдине що не сподобалось, так це дороги ((
Чекаю на фото ваших гарнюнь.

1 лайк

Бігла зранку, то встигла лише одну пофотографувати.





Ця родилася в районі 12 квітня, точніше не пам’ятаю, треба дивитися записи. Молока пила вволю. Мама її зараз дає 4+, другий окот, 2 роки. Молоко смачне, вим’я зручне. Ціна 2,5 тис. Але довго тримати не будемо, якщо не сподобалася, нажаль її дорога в країну вічного холоду. Мамі важко і нема місця для підрослих. Тому вирішуйте швидко.
І є дві дівчинки ще старших, одна на вибір продається з них, одну лишаємо дома. Тут Кізочки 75 % нубійські, решта зааненські - #31 от пользователя Greta

7 лайков

Якщо хочете козу, то на дорогу не дивіться. Удачі вам!

1 лайк

Гарні малюки))
Можно про них більш детально, що їдять у господарстві, яке походження, хто батько цих красунь?
Ми від вас в районі 100 кс + -

Все про них є за посиланням, яке я дала. Там і фото тата. Вони з Умані, в предках зааненець Алладін від відомої Дінари, та нуби з Санні Фарм.

2 лайка

Яке у Вас утримання кіз? Одеська обл цікавить?

1 лайк

Їдять все: траву, гілки, сіно, зерно -овес, кукурудзу. З молока дівок, яким 19 червня буде 4 міс, пару днів як зняли. Дівчат поки годуємо в хліві, готуємо виганяти з дорослими на випас

2 лайка

Полтавська або Київська. Одеська дуже далеко від нас.

Дівчинка просто казкова,і ціна ну дуууже демократична:)

2 лайка

Така ціна, це ціна фактично лише випитого нею молока, і то по невисоким цінам.

3 лайка

Дівчата, спілкуємося на персональних сторінках. Оголошення - це оголошення.

1 лайк

Доброго дня вибачаюсь що турбую можу запропонувати вам своїх кізок стадом
1 100% Ан козел
2 100%Ан коза заводчик семеро козенят
3 100%Ан коза заводчик семеро козенят
4 100%Ан козочка народження у мене
І в подарунок підкину ламанче нубійку
За всіх 40т

Доброго дня. На сьогодні цікавить тільки козел. Навіть процентний, але не нижче 80%

Приїздіть в Чернігів, вибір величезній, близько 20 цапиків, на любий смак, різних окрасів. Родословна суперова.

5 лайков

Це далеко від нас, цього року немає вже ані сил, ані фінансів їхати. Можливо пізньою осінью, якщо не знайдемо біля дому щось достойне)
Але буду мати на увазі на наступний рік, дякую.

2 лайка

Є Козлик 90%

6 лайков

Доброго дня, відповіла вам в особисті.

Дівчатка на сьогодні я майже запакована своїми вухастиками, залишився тільки гарний,статний козлик. Спершу він повинен очарувати мене звісно, я повинна влюбитись в нього. Буде він в мене господарювати років два, а якщо гарне потомство і дівчатка покажуть результат, то й можливо й більше.
За процентністью гнатись не буду, а за якістю так. Бо хочу бути впевнена в своїх пухнастиках. Як то кажуть, щоб не було соромно запропонувати хоч молоко, хоч козеня)
Бажаю вам знайти гарні ручки своїм улюбленцям, всім бажаю гарного дня.

3 лайка