Дві процентні нубійським козочки. Макарів, київська область.

Доброго дня пропоную дві сестрички народжені 17.02.18 від козла 75 нубійської крові (німецька лінія) 25 альпійської крові “Золота коза” Грека

http://forum.kozovod.com/t/prodam-proczentnogo-nub-jczya-makar-v-ki-vska-oblast/22275/2?u=olga_pukalo
Та мами Бруні 50 нубійської крові (німецька лінія хоєрс) 50 зааненські крові. На піку 5200 мл молока день, 4 окот зараз дає 3500 мл молока була перша гулька, тиждень назад було 4 л стабільно. Легкодійна, розумна, слухняна ненажера.
http://forum.kozovod.com/t/prodam-d-jnu-kozu-nubo-zaanenka-ki-vska-oblast-smt-makar-v/21465/3?u=olga_pukalo
Дівчатка народились в трійня (всі три кізки) з вагою біла козочка 3400 народилась третя, кольорова 3200 друга, перша кізка продана, фото є на сторінці “МАМАМЕ”
Кізоньки повністю сформовані, в чудовій формі, гарно пасуться, їдять зерно та овочі. З гарними арками і молочною лінією по мамі і татові.
На відео мама з дітьми.

14 лайков

9 лайков

По підрахунками 62% нубійської крові. У білої кізоньки 3 соска (фото відправлю вайбер).
Ціна 4000 грн. Подробиці по телефону 0992526151 вайбер, 0976171314 Оля

1 лайк

Вище на фото теж видно

2 лайка

Так, видно, просто не всі так приглядаються.

2 лайка

Знижуємо ціну до 3000, дівчата чекають свої найтурботливіші руки.

Такие гарнюни и так дешево :thinking:

1 лайк

Дешево Лариса, бо коли донька піде, щоб не було аншлага. Хотіла їх лишити, але хлопцю 3 роки донці 6 місяців, чоловік постійно на роботі. Фактично я сама з усім. От і приходиться приймати радикальне рішення.

3 лайка

15 сообщений перенесены в тему “МАМАМЕ” - вітає вас!

Лариса я давно знаю що тварини вам дуже дорогі, ви величезна молодець, що все так гарно організували і за ваші досягнення.
Я також люблю тварин, організовую як вмію, і як важаю краще для нашої родини. Напевно вас образили якісь слова - прошу вибачення, ви завжди мені імпонували і я багато у вас навчилась і вчюсь дякую.
Ні на що не жаліюсь, пояснила ситуацію для покупців. Кожному по силах :slight_smile:

1 лайк

Оля, извините , что вмешалась
Жаль просто Ваших козочек, что расстаетесь с ними…

1 лайк

В мене телефон видає сюрпризи тому дзвоніть декілька раз, і на вайбері часто.

1 лайк

На даний момент телефон в ремонті, так що тільки сюда в особисте повідомлення.

1 лайк

Дякую оголошення можна закрити.

2 лайка

Щоб не було непорозуміння оголошення просила закрити тому що ціна на кіз вже не актуальна.
Вона більша так як кози підросли.

1 лайк