Шукаю козоводiв зі Львiвщини

Зараз період окотів. Чи є в групі козоводи з Львівщини? Шукаю для свого господарства козенят . Лише сьогодні зареєструвалася і ще не розібралася повністю, де і що шукати. Можливо є ті, які мають чи будуть мати козенят -дівчаток в надлишку в свому господарстві, то пропонуйте, розгляну ваші пропозиції.

8 лайков

Тут є тема #kozij-rynok , там є з кого вибрати )

Зі Львівщини нас пан Іван @Bald ,в нього красивущі кози, та пані Галина @1707antik в неї наче також мають бути козенятка.

Будуть козенята, але ще треба трохи зачекати, нарощувати поголів’я не планую, буду пробувати прилаштовувати. Події буду відображати на своїй сторінці “А ми кози що в містах живемо”
А де саме Ви мешкаєте на Львівщині.

1 лайк

Дякую , буду дивитися

1 лайк

10 км від Львова. Яворівський район

Біля Яворова є ще козовод, в нього зааненська порода, то теж пан Іван @Bald може підказати до кого звернутися

Дякую! Буду спостерігати за новинами

2 лайка

Свєта, перестаньте мене паном називати, що я Вам такого зробив? Ми ж уже породичалися, а Ви мене паном обзиваєте :slightly_smiling_face:

19 лайков

В селі Когути Яворівського району має невеличку ферму Андрій Маланчак @malan, у нього зараз багато козенят на любий смак, але тут на форумі він з’являється не часто, якщо хочете, можу дати номер мобільного.

3 лайка

Так, буду вам вдячна за номер тел. Андрія. Ще скажіть, чи з вами також можна поспілкуватися по тел.

Звичайно, що можна, напишу номер мобільного Андрія і свій в приватному повідомленні.

От і зрозумій Львів’ян, називаєш паном- що поганого зробив? :joy::joy::joy: Не називаєш, не поважаєш :laughing:
Я виключно з поваги до Вас (як до родича :hugs:)
Дякую,що відгукнулись сюди у тему.

16 лайков

Нареготалася :star_struck:дякую за позитивні емоції, пани і пані)

7 лайков

Лише вчора говорили, а сьогодні
вже є

Та воно і смішно і не смішно одночасно. :astonished::laughing: То дуже різко відчувається при зміні місця проживання коли навчалася у Києві то була жЄнЬньщіна у 17 років, а як у Львові то пані :wink:

Галина, а козенята хлопчики цікавлять?

2 лайка

Світлана, мене коментарі насмішили. Аж ніяк не звернення. Мене колись за 15 секунд назвали і дєвушкой, і тетенькой), майже одночасно.

6 лайков

Ні, цього року хочу придбати лише козички

А звідки ви є? Забула вас запитати

Винники , з вікна бачу кільцеву дорогу Львова.