Редактирование сообщений

Внизу под каждым сообщением есть кнопочка карандашика:

Сообщение можно редактировать в течение суток после его создания, а позже эта возможность есть только у Лидеров (3й уровень доверия), Старейшин (4й уровень доверия). и у модераторов.

4 лайка

Доброго дня. А скільки часу можна редагувати своє перше повідомлення у власній темі? Чи ця функція зберігається постійно?
Я створила свою сторіночку, але на жаль, не все одразу прийшло до думки як це зробити правильно і приємним для читання. Ну не письменник я, а більше читач… А тепер чим більше читаю форум, з’являються ідеї, а правил не люблю порушувати. От і хотілось би більш повно представити мою сім’ю і кіз поокремо в першому повідомленні власної теми. Щоб людям які зайшли прочитати, але мають обмежений час, в першому повідомленні було більш менш зрозуміло які, скільки кіз у нас є і чи цікава їм моя тема щоб читати далі. Та все одразу я не вмію написати, мусить приходити натхнення)

2 лайка

Доброго дня.

Одну добу :slightly_smiling_face:

Отже, як прийде натхнення можна звернутися до модераторів, залюбки допоможемо.

2 лайка

Дякую. :rose:
Просто " олівець " намальований у позначках бачу до сих пір, от і подумала що напевно щось змінилось, і зацікавив " термін давності"

Карандашик ПОД сообщением - для редактирования.

image


Маленький карандашик СБОКУ от сообщения - показывает, сколько раз сообщение было отредактировано:


Карандашик В КВАДРАТИКЕ ПОД сообщением - означает, что это Вики-сообщение, и его могут редактировать, дополнять и улучшать все желающие:

1 лайк