Продам процентного нубійця. Макарів, Київська область.

Грек народився 1.03.2017 року, має свідоцтво про народження. Куплений в фермі “Золота Коза” клас еліта.
М Марта 50% англо-нубійська, 4,5 л на 3 тижні лактації на сіні.
Б Самсон ЧП англо-нубійський
ММ Альпійська
БМ ЧП англо-нубійська Timbuktu Німеччина
МБ ЧП англо-нубійська Palmira Німеччина
ББ ЧП англо-нубійська Timbuktu Німеччина
Перевірений, чудовий осімінітель, від трьох кіз 4 кози та 2 козлика. У одної в 4 місяця є молоко дівоче. У всіх добре передав нубійські риси. Характер дуже покладистий, слухняний, контактний, пасеться вільно з козами. Козел - мрія взагалі безпроблемний у догляді, і дуже красивий, впевнена що його дочки мене порадують. Три планую залишити до окоту. Більш детальну інформацію по молочній карті мама і бабусь надам по вайбер, телефону.
Ціна 7000 грн, можливий обмін на аналогічного. Оля 0992526151 вайбер, 0686171314

23 лайка

Дівчата Грека

1 лайк

Красавчик!!! Нет слов !!! И порода видна и окрас суппер - всё при нём!!! Ну очень понравился мальчик!!! В этом году уже купила чудесного малыша у Таи 50%-ти процентного!! А вот на следующий год не отказалась бы от такого красавца!! Самых благословенных ручек вашему мальчику-красавчику!!! Он выглядит больше чем на 75% нубийской крови!!!

1 лайк

Дякую Маргарита, хлопця не поспішаю продавати, бо треба йому знайти гідну заміну, тому може він і на слідуючий рік залишиться.

1 лайк

Думала наследующий год искать 100%-ного нубийца но глядя на вашего хочу сказать что если вы не продадите его то буду вам звонить Уж больно понравился ваш мальчик!!! Я на форум захожу каждый день Так что будем держать с вязь

1 лайк

Домовились :wink:
Я покищо 100 не потягну, може колись пізніше.

Доброго дня,скажіть будь ласка,чи присутній “запах” від цього козлика?

1 лайк

Він зимував пів зими з козами, запах був в козовнику як від кіз, від нього був дуже легенький якщо морду понюхати, молоко і ніщо інше взагалі не пахло.
Перед цим був 50% в мене, він почав пахнути десь в три роки, але всеодно то був мускусний запах.
Грека вивожу і завожу сама, руки після торкання не пахнуть, він на мене весною приснув, попрала халат ніякого аромата. Під час гону весною, ледь замітний був запах, тільки якщо потрогаєш голову, потім мила руки милом і все проходило.
Ця порода була обрана мною і через те, що козли пахнуть дуже слабо. Хоч в мене і процентні але то так і є.

2 лайка

Скажіть,ще будь ласка,чи є варіант доставки?дуже сподобався козлика, тільки поки що не уявляю як його перевезти. Яка висота в холці?

Куда доставити?
Висоту в холці напишу після 19:00 він пасеться.

Ярослав Вам зручно вайбером спілкуватись? Якщо да мій номер 0992526151, так швидше буде.

Як сторонній спостерігач підтверджую - Грек пахне ледь-ледь. Бачила його 5днів тому і навіть чухала лоба, руки не пахли.

2 лайка

Поміряла в холці 80 см.

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.