Продам кізочку від молочної кози Обухівський р-н Київська область

Продам кізочку від молочної кози. Дата народження 22.03.2020 р.

По батькам мама Лялька народжена 2015 р. удойна козочка, ММ коза Глаша чорно - біла рогата (Ельф),ПМ козлик Бонд (ельф).
Папа козочки Дукат . ПП козлик Мустафа 100% нуб з Лукачовки, МП Милка рижа комола козочка.(ельф)

5 лайков

О, Юличка, что ты надумала ее продавать, Глашина линия, такие шикарные девки! Ещё и цвет такой! Ты что! :crazy_face:

1 лайк

Довго думала і вирішила продати у мене ще залишаються дві її сестрички)

2 лайка

Ну тогда побыстрее хороших ей ручек! Девочка должна быть очень и очень.

1 лайк

Дякую) Довго вибирала між двома сестричками і все таки вирішила Ельфу продати( На одні руки важкувато стає ще двоє малявок моїх, уваги треба все більше)

1 лайк

Козочкі майже три місяці, молочка п’є в волю, вже й відмовлятися починає) Зверніть увагу, дуже гарна і перспективна красуня…

4 лайка

Подумали з чоловіком, продаж тільки протягом місяця) Так що якщо бажаєте таку гарнюню в себе вдома спішіть)

1 лайк

Дівчинка росте і чекає турботливі ручки) Спішіть продаж лише декілька тижнів…

9 лайков

А потом что, неужто в морозилку такую красотку?

Інна звісно ні, залишиться в мене, буду дивитися тоді по молочку на наступний рік)

4 лайка

Ще тиждень красуня шукає нових господарів, а далі лишається вдома) Кому приглянулася спішіть))

Юля, расскажите больше о маме, папе, добавьте фото, где покажете все их достоинства. Может девочка так больше привлечет внимания. Она очень красивая. .

2 лайка

Все, що знала написала в першому повідомленні, більше про батьків незнаю в нажаль фото немає(. @babushka-11 якщо у вас буде трошки часу може щось додасте по батькам, вибачте що турбую)

1 лайк

Оголошення можна закрити. Дякую

2 лайка