Продам два козлики 75 % нубійської крові 25 % зааненської біля Білої Церкви Київської

Світлий козлик поїхав в свій дім,за темнішого внесений завдаток,маємо доставити.Таки варто піднімати шумиху,а то я забуваю обновляти об"яви,точніше часу ноль.А вже як закінчується зерно,то приходиться об"являти надзвичайне становище.:joy:Ще не закриваю тему,поки не завеземо.Я Вам вдячна всім за підтримку.:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

12 лайков

Тему можна закрити.Поїхав мій козлик.Хай їм пощастить обом і нехай господарям допоможуть поліпшити стадо кізочками.Вони були наче сіамські близнюки.Один без одного ніяк.Вчора вивела його на поводку,мами він не бачив днів двадцять і зразу підійшов до неї понюхав морду і якось прижався,а вона почала його облизувати.І звичайно моє серце відреагувало таким калатанням,що син вихватив поводок і потягнув його,але він без мене не пішов.То я його таки ще і в машину підсадила і побажала бути хорошим хлопчиком,вибачилась і сказала,що тільки так можу продовжити йому вік.Цілий ритуал.:slightly_smiling_face::joy:

9 лайков