Продам дійну козу процентну нубійку. Макарів, київська область.

Продам козу 62 нуб 38 заан, другий окот. Першим 2,5 літра до 3, 5.05 18 - 3300 за день. Вим’я дуже гарне, легкодійна, зручні соски гарно лежать в руці, на смак молоко солодке без лишніх присмаків та запахів. На фото вим’я не повне. Більше фото по запросу, є також фото дітей та її на моїй сторінці МАМАМЕ. Коза статна, крупна, чудово розвинена. На рога наділи резинки, вже там тиждень.
Мама і папа кози з господарства Саши Алі. Характер чудовий, слухняна, довірлива. Першим окотом козел та козочка, другим від іншого козла козочка, в двох випадках козочки пішли в маму. Чудова мама, рожала сама. Козенята статні крупні.


Ціна 10000 грн. 0992526151 вайбер, 0986171314 Оля.

20 лайков

Буя висота в холці 80 см, обхват грудини 91 см.

3 лайка

Буя удой за 10 годин.

17 лайков

Продам Бую за 8000 грн, самовивіз.

1 лайк

На сьогодні Буя дає 3500 мл молока, смак дуже хороший, солодке без запаху і неприємних присмаків. Коза точно здивує своїм виглядом, вона гармонійна і здорова як бик. І з чудовим ласкавим характером.

2 лайка

У Буї в три місяця було вим’я з молоком, тепер у її дочки теж саме, тільки що випадково зжала сосок приснуло молоко, перевірила другий те саме. Малій 4 місяця було 13.

2 лайка

помилка вийшла я виставила її на продажу за 7000 грн, тому і тут поки що залишу таку ціну.
Ціна 7000 грн.

1 лайк

коза продана, дякую можна закрити.

По непередбаченим обставинам Буюня знову продається, чекає свої найтурботливіші руки.

Зараз дає 3000 л молока, трохи дощі пройдуть думаю до 3500 дойдем.

Бую проглистогонила комбітремом, зараз тримається на 3 л в день смачнющого молочка. В кого є бажання можу зпарувати її з Греком красенем купленим в золотій козі.

9 лайков

На ці вихідні чоловік буде їхати на захід може підвезти козу по маршруту. Київ-Чернівці.

Эх, шкода, що не в мойi (смт. Чернiвцi)

Дякую цю тему можна закрити.