козочка 68,5нуб, Киевская обл, Обуховский р-н

Продам козочку 68,75% нубийской крови. Мама козлика покупалась котной у olga_pukalo(Продам козу 62 нуб 38 заан, другий окот. Першим 2,5 літра до 3, 5.05 18 - 3300 за день. Вим’я дуже гарне, легкодійна, зручні соски гарно лежать в руці, на смак молоко солодке без лишніх присмаків та запахів. На фото вим’я не повне. Більше фото по запросу, є також фото дітей та її на моїй сторінці МАМАМЕ. Коза статна, крупна, чудово розвинена. На рога наділи резинки, вже там тиждень.
Мама і папа кози з господарства Саши Алі. Характер чудовий, слухняна, довірлива. Першим окотом козел та козочка, другим від іншого козла козочка, в двох випадках козочки пішли в маму. Чудова мама, рожала сама. Козенята статні крупні.) - это подробное описание мамы с объявления.Мама 2 окотом давала 3500.Папа из ее же хозяйства по имени Грек 75%.

Козочка родилась в двойне 18.01.2019 с весом 3300

Цена 4000грн
10% от продажи на развитие форума

тел 0997095227, 0682737858 Виктория

5 лайков

Віка в неї сосочки чорні? І шкіра. У мами і сестри в 3 місяця було вим’я з молоком дівочим. В травні її минулорічна сестра окотиться.
Цікаво в третьому окоті Грека більше як Буї )
В першому Буя була, в другому пополам.

1 лайк

Гарнюні:heart_eyes:, але в цьому році ми робимо перерву з малими, всіх продаємо, наступного разу , якщо буде дівчинка від Буї, обов язково залишимо собі, я її дуже люблю:heart_eyes:

1 лайк

Девочку решили оставить в хозяйстве
Тему прошу закрыть

1 лайк

Фото удаляю, чтобы не грузить форум:grinning:

Так и не смогла я с Буйкиным продолжением расстаться ) Она самая ручная, как и Буя ближе к людям

3 лайка

Чудово розумію, ці дівчата в очі заглядають аж до серця доходить. Тоді чекаємо на окот Сюзи)

1 лайк

Объявление закрывать?

1 лайк

Да, спасибо , Инна:grinning: