Продам 75% альпійську дійну козу

Продаємо козу Майку. 75 % альпійської крові, зараз після другого окоту 29.04.22р. дає 5+ л. молока за день при трьхразовому доїнні. Генетично комола, спокійна . утримується без випасу, на вигулі. Молоко смачне, без запаху. Коза проглистогонена.
Дід і батько - козли з Лукачівки ЕКО, бабка - коза “полтавської” породи Беліз, високоудойна коза, мама - Ліра, після другого окоту 6+л.
Все про наших кіз є на сторінці “Кози над Тікичем”.
Продаємо в зв"язку зі станом здоров"я господарів, залишаємо собі одну козу.
Фото додам тут або зацікавленим на вайбер.
Ціна 6500 грн. Можливий розумний торг. Є лавка- станок для доїння…
Тел… вайбер, телеграм 096 545 76 78.
Знаходимось Черкаська обл. Лисянка .

11 лайков

Чому ж так далеко… щоб трішки ближче, навіть не задумуючись купила б😞

1 лайк

Пошукайте попутний транспорт на Бла-бла карі. Дуже дешево, як для такої молочної кози. І точно знаєте, що там кози правильно вирощені и годуються, як у ресторані.

7 лайков

Інно, я знаю що в Олі все ідеально, тільки приклад брати.

2 лайка

Інна, можливо і не у ресторані, але завжди нагодовані вперед господарів. Зараз зерна хоч і три рази, але трошки. Якби я давала їм зараз як в минулому році, то було б 7 як у їхньої мами. Там потенціал є. На вигляд худуваті, як і всі молочні кози.
Майку в минулий сезон запускала примусово після 2-х місяців кітності, починали з трьох літрів. Та кому цікаво, у мене все записано в журналі. Яка коза скільки молока дала за день, який сир і скільки зробила, коли нігті стригли, коли “друзєй” ганяли. Мені нема чого ховатися, на все знайдеться свій покупець.

18 лайков

Майка сьогодні 6,130 кг! Одна коза за ціле стадо.
Завтра пофоткаю.

11 лайков

У нас у людей не всі корови так дояться.

1 лайк

Зараз люцерну прив"ялену стали давать на ніч, а так суданку, гіллячки, якийсь бур"ян (молочай, осот, щириця, лобода),все, що на городі знайду, раз на день соняшник, кози і стебло молоде їдять. Пирій уже старий, ніхто його їсти не хоче. Хоча сіно на ніч іде на ура.

6 лайков

Ой, не травіть душу, й так весь день думаю за Вашу козу, навіть доставку тварин в інтернеті шукала, але нічого не змогла знайти.

1 лайк

Ліра це дійсно особлива коза, для мене так точно! У моєму господарстві є її дочка Шевроле, то вона сама спокійна і голос її чутно дууууже рідко! Через два місяці повинна котиться. Надіюсь що буде як її мама по молочності!))
А Ольга справді дуже хороша і відповідальна! Багато чого мені підказувала за що їй велике ДЯКУЮ!

9 лайков

Надя, рада бачити тебе на форумі.
Вчора окотилася сестричка вашої Шевроле, в іншому господарстві… Напишу тобі в вайбер.

3 лайка





Вибачте, дві фото однакові, видалити невмію.
Фото до ранкового доїння і після. Ронком видоїла 2, 560 кг.

20 лайков

Сьогодні Майка поїхала в новий дім в Полтавську область.
Спасибі всім. Тему можна закрити.

10 лайков