Продам 50 % нубієць, Київська область, можлива доставка на Захід

Продам козлика народжений 16.07.15 в двійні, першим. Вага сьогодні 13 кг. Підсосний, активний.

Батько

Мати



Син Чупс



Київська область, можлива доставка на Захід в вересні, ціна 1500 грн, 099 252 61 51

1 лайк

Чупс это классное имя :lollipop:

1 лайк

Дякую Антоне, якби я зразу знала, що Ви син Тетяни то питань би не виникало, бо від чутливої мами може бути тільки чутливий син)

Красивый козлик! И мама у него тоже хороша!

1 лайк

Дякую Оксано!) якраз збиралась його на смотрову площадку поставити)

1 лайк

Люди можливий обмін на 50% або більше з доплатою. Ростуть дві козуні від Добрині треба буде з кимось зводити, якщо є пропозиції чекаю!

1 лайк

Останні фото Чупса:

4 лайка

Ну красавчик!
Люди берите , не пожалеете!
Мой 5,5 мес козлик недавно покрыл девушку ЛИХО. Этот тоже уже в декабре будет готов к эксплуатации, но не часто, а весной так уже совсем.
Этот козлик продастся, осенью на них спрос.

4 лайка

Дякую Оксано за відгук))) я вот тоже Вашу ламанчулю козочку побачила і сама би забрала, гарнюня вона, от тільки своїх назалишала більше ніж треба, ох ці козоводи - козяча хвороба. І всі гарні і всіх шкода))) бажаю щоб козичка знайшла гаоні люблячі руки. А як з доставкою в київську область я попитаю може хтось із знайомих захоче. Тільки ціну точну напишіть.

Вроде как покупатель появился… на выходных обещался приехать. Если не заберут напишу.

Ну і добренько, нехай радує нового хозяїна)))

Чупсу 2 місяці, 20 кг, зріст 58 см в холці, коза мамка дала з ранку 1750







4 лайка

Оля, козлик очень интересный получился. Расскажите немного о его родителях. Потенциальным покупателям будет интересно происхождение мамы и папы.
Хороших ручек вашему красавчику Чупсу.

2 лайка

Мама козочка від зааненки та нубійця, 50 на 50. Мама зааненка першокотка з удоєм 3600, тато нубієць 100 привезений з хоєрса, молочна лінія по родоводу є родословна фото покупцю відправлю.
По тату нубієць проста коза зааненського типу з удоєм на 6 році життя в 4600 л молока за день. Тобто 50 нубієць. Характер у тата покладистий, я з ним справляюсь, звуть його Добриня, відповідає своєму імені.

2 лайка

Олечка, поздравляю, отличный результат у мамочки Чупса :+1:

Дякую Тетяно))) і це на траві теперешній, пасьба+привязь, Бруся молодчинка
Сьогодні дотягнула з ранку майже до 2 літрів

Оля на этих фотографиях Брунька маленькая с родителями?

Так Бруся і мама її зааненка.

Оль, отличные удои у козочек!
А чем кормите Чупса? В 2 мес 20 кг…

В тому то і питання, в місяць був 14, а годує його мамка молочком, я лиш ранішнє забираю. І на пасовиську, вони в мене єдині спокійні до зерна майже не єдять, вчора підняла пляму, а вона. менша за чупса по росту і вазі, то трохи пупок не розв’язався, спеціально зважу на днях.

2 лайка