Проблемний окот у кози

Добрий день підкажить будь ласка шо робить в мене коза окотилась но козинят нема згусток іде аж коричневий

Пернесіть тему у розділ Ветеринарія. Там її швидше хтось побачить. І назву теми відкоригуйте щоб якось зрозуміло було про що мова.

1 лайк

Опишіть, будь ласка, детально. Взагалі козенят не було, чи муміфіковані, або мертві? Послід вийшов, чи лці виділення замість посліду? Коза доросла, чимось хворіла?

1 лайк

Козенят вобще нема коза здорова була послід вийшов молозиво є постояно виходить шось коричневий я незнаю ши воно

В мене таке і перше із 4 коз вона перший рах привела козочку а це нема і постояно кричить

Я б викликала лікаря терміново. Скоріше за все, потрібні антибіотики, напевно, внутрішньоутробна загибель плоду.

2 лайка

Если умеете - лезьте в козу. Если нет - или срочно научитесь, или вызывайте ветеринара, как Инна написала.

1 лайк

Спасібо буду шукать врача

Наталия, это надо делать срочно.

Но в нас нема вет врачів

Доброго вам дня. Як кізонька себе почуває? Якщо вже ніяк не отримати консультацію ветлікаря очно, то хоча б зателефонуйте до тих, хто проконсультує по телефону.
Або хоча б проколіть козі курс антибіотику. Амоксацилін, наприклад, через день, дозування по вазі.
Потрібно з’ясувати причину, та що саме сталося.

1 лайк

Добрий день молоко есть но козинят нема

1 лайк