Послеродовой парез

3 ст - це 3 стакани?

Цукор штука небезпечна. Вага кози ± порівнювана з вагою людини. Якщо людині дати 3 стакани цукру, що буде? Давайте суху дубову кору

3 лайка

Ох… Не делайте так больше!

1 лайк

Вот почему люди не понимают разницы между сладкой водой и сиропом?

4 лайка

Вітання всім, допоможіть.:pray:

29.03 коза окотилася, народжувала сама пройшло все добре, пропав інтерес до їжі та води. Молока дає дуже мало. Що це може бути, і як лікується.

1 лайк

Добрий день ,в день по 20 куб борглюконат кальцію внутрімязово ,поділити на три рази ,вранці,вдень ,ввечері ,вранці ще в окремий шприц вітамін Д вколоти .Якщо багато зерна дали ,трохи зменшити ,пшеницю убрати взагалі,якщо давали ,давати овес,ячмінь кукурудзу .Вона у Вас пасеться чи ні ,козенята були під нею ,можливо ,стрес ,якщо козенят від неї забрали,тому молоко зажимає .

На траві молоко добавить ,доїти три рази на день ,не зважаючи на те що молока мало ,роздоїться .Ще спробуйте їй дати гілок ,якщо їсть ,поспостерігайте рубець працює у неї.Бажаю одужання .

1 лайк

Коза лежить, чи піднімається? Якщо не встає, то це парез.
Ви надали дуже мало інформації, якій вік, який окот, як проходив, чи відійшло місце, чим раніше годували, до пологів? Вітамінно мінеральні добавки отримувала? Жуйка є, рубець працює? Яка температура, вим’я м’яке?

При парезі бажано крапельниці з препаратами кальцію. Або хочаб підшкірні ін’єкції в кілька місць.
Може ще бути кетоз, то важливо знати, чим годували. Яка вгодованість у кози?
Звичайно, найкраще - звернутися до ветлікаря, щоб оглянув на місці.

2 лайка

Козенята від народження були біля неї, паслася самостійно.

Лежить. Окот пройшов нормально, місце було вийшло протягом 4-х годин. Вік мені нажаль не відомий, ми її купували в інших людей. До пологів вона паслася самостійно. Вим’я м’яке.

Це все що я знаю. Сама з міста, на канікули приїжджаю в село, де є коза

Якщо лежить і не встає, то точно парез і потрібні препарати кальцію, краще крапельницю поставити, якщо не можете, то підшкірно коліть Бороглюконат кальцію по 5 мл в 4 різних місця кілька днів.

2 лайка