Особисте господарство “CAPRINA”

Вони потiм обдумаються,як побачать гарних козенят ,а пiзнiше високодiйних, грацiозних,гладкошерстних кiзок,жалко що у нас люди ще безграмотнi щодо кiз ,особливо щодо парування i породи.Тримайте оборону,а там i вони передумають,з часом i iх думка змiниться.:wink:

6 лайков

ух,Вы даёте! Хороших Вам деток-козочек и лёгких окотов! У меня было несколько желающих купить этих козочек,но… ещё раз убеждаюсь в том,что они попали в хорошие руки! я очень рада,что они попали именно к Вам!

10 лайков

Правильно все робите, та й що таке 150 км для своїх красотульок? Я тут у селі як сказала, що у мене кози з під Донецька, баби роти повідкривали і тільки що у скроні не крутили.

4 лайка

Дякую за підтримку! Насправді у мене великий кредит довіри у рідних, вони мене не завжди розуміють але завжди підтримують. Поки що я їх не підводив.
А на рахунок 150 км - мета виправдовує засоби.

14 лайков

Иван не слушайте никого ,для хороших дам обязательно нужен достойный жених .А результат будет чз пять месяцев и вы не налюбуетесь им ,а 150 км это всего км.Многие из форума для своих козуль по привозили козликов из далека да еще и выращивают их . Так , что Вы все сделали правильно .МОЛОДЦОМ ,

5 лайков

Дарина

26 лайков

Ну да я вот тоже жду жениха своего из далека, держу кулачки, что б всё получилось! Так что 150 км. это мелочи… Детки порадуют… :heart_eyes:

4 лайка

Все, відгуляла Любава, тоже з’їздила до Омеляна в Тернопільську область. Сезон гульок закрито, з нетерпінням чекаю на сезон окотів!

40 лайков

У вас тут в машине и жить можно))

4 лайка

Завжди потрібно мати запасний варіант :slightly_smiling_face:

6 лайков

Читаю ваші казкові розповіді, і неможу дочекатись, коли вже зможу поїхати за своїми)

2 лайка

Иван , невеста ну прям горошина на сене .

2 лайка

Андрію, а Ви вже визначились куда і за ким?

Ні, горошина в сіні, а на сіні принцеса :grin:

7 лайков

Хотела написать принцесса , но горошина так мягенько .:blush: Она же такая - нежная , класснючая .:hugs:

2 лайка

Стільки вже варіантів перекинув, але напевно почну таки з зааненський, це можна сказати як фундамент)) а далі вже можна і поексперементувати і з карликами і виведенням нових порід.
Щодо того, де і в кого, то після останніх баталій на форумі, навіть не знаю в кого можна купити, так щоб точно не прогадати. Оскільки думаю що в подальшому буду розводити на продаж, то хочу батьків купити дуже якісних. Думав або купити на фермі “золота коза”, або десь з закордону завезти, бо дорога однакова получається, що до Чехії, що до “золотої кози”.

8 лайков

Дааа, зарано я написав про закриття сезону гульок, сьогодні перегулює Дарина! Блін, де вона була вчора, коли я возив Любаву до Омеляна.

4 лайка

Перегульки - то проблема, в мене одна перегуляла також, але покривав наш маленький Джошик і то був його перший раз. Кажуть, що може не вийти. Так і сталося. Чекаю на інших, повинні були вчора загуляти, та тиша, ніхто не проситься до козлів. Хоча, дуже хотілося, щоб молодші ще трошки підросли.

2 лайка

Дарина была покрыта взрослым и уже проверенным козлом. В этом году от него у неё было 2 козлика. И покрывал он уже в этом году перед ней козочек и они не перегуливали. Возможно от стресса после переезда,т.к. она покрывалась 14 и 15 октября,а переезд был 19 октября. А может за компанию реакция на гульку малой… такое было у кого то уже,а потом коза рожала по сроку первого загула.

2 лайка

Від перегулювання ніхто не застрахований, видно дуже сподобалось їй минулого разу ось і захотіла ще )

8 лайков