Определение сукозности коз по глазам

Девочки, не мучайте коз! Мне кажется это бред. И надуманный способ, одному показалось то, другому се, а время покажет!

5 лайков

Я вже раніше писала пост тут про козу, тоді був срок місяць.

Тепер три


Почула поштовхи козенят. Тож ми скоріше всього сукозні :smiling_face_with_three_hearts:

2 лайка

І я напишу - вище виставляла теж фотки , як сказала Александра - скоріше всього так ,кітні дві , а на першому фото теж кітна кізка - тільки в неї на місяць менший термін , тому і невидно змін було . Тож хто вміє роздивитися зміни в очах ,може і дізнатися чи кітні :thinking::wink:

2 лайка

Я минулі роки теж приглядалась, а тепер не парюсь, рухи почула і спокійно чекаю терміну.

2 лайка

Доброго дня, как узнать что коза гуляла? Бо в нас первая козочка хз чи гуляла бо в нее была белая петля, ото гуляла козочка или нет?

Тепер вже знаєте ?