Девочки, не мучайте коз! Мне кажется это бред. И надуманный способ, одному показалось то, другому се, а время покажет!
5 лайков
Я вже раніше писала пост тут про козу, тоді був срок місяць.
Тепер три
Почула поштовхи козенят. Тож ми скоріше всього сукозні
2 лайка
І я напишу - вище виставляла теж фотки , як сказала Александра - скоріше всього так ,кітні дві , а на першому фото теж кітна кізка - тільки в неї на місяць менший термін , тому і невидно змін було . Тож хто вміє роздивитися зміни в очах ,може і дізнатися чи кітні ![]()
![]()
2 лайка
Я минулі роки теж приглядалась, а тепер не парюсь, рухи почула і спокійно чекаю терміну.
2 лайка
Доброго дня, как узнать что коза гуляла? Бо в нас первая козочка хз чи гуляла бо в нее была белая петля, ото гуляла козочка или нет?
Тепер вже знаєте ?

