Обміняю Нубійця на нубійця 50+% з доплатою, або продам

Обміняю свого Добриню на 50% козла нубійця чи більш процентного з доплатою. Або продам за 3000 грн. По його “отцю” козлу є родословна 100% нубієць з Хоєрса, мама Коза 5 літровка. Від Добрині було потомство Ліза - 3 козла, Мілка - 1+1 коза, козлик, Бруся - 1+1 козлик, коза. Фото підрощених козликів в мене є, при цікавості виставлю. Планую ще його звести в листопаді з Бруською, тоді можливій обмін.


Добриня


Тато

мати

3 лайка

Добрый день ! Хотела бы знать где вы находитесь и козлик у вас обезрожен?
У меня также в ноябре надо молодшую козочку свести тогда также хочу поменяться в ноябре ему будет 11 месяцев.

Своих троих коз он покрыл с первого раза и ещё одну у соседей.Козлик англонубиец 50% из хозяйства мини зоо ,волшебный лес, фото выставлено на моей станичке (Условная мини ферма,У Кати,виноградарство и козоводство,) Наше потомство будет только в конце января и в начале февраля.

Больше информации о козлике и местонахождении можно посмотреть здесь.
Продам 50 % нубієць, Київська область, можлива доставка на Захід

Доброго дня Катя))
Київська область макарівський район.
Козел мій обезрожен, йому вже 2 роки буде 29 листопада. Це мій Добриня якого тримаю з 3 місяців. Хлопець з прекрасним характером, через нього взагалі дуже позитивне відношення до козлів. Свою справу знає, багатоплідний, пахне як на мене коньяком з мускатним горіхом, лінія в нього молочна, по дівчатам (дочкам) знати буду тільки з осені 2016 - весни 2017. Козли всі гарного розвитку, статні, крупні, гарні. Залишила від нього козочку так би і не міняла.
Зараз подивлюсь Вашого козлика.

1 лайк

Ні Надія цього козлика вже продала, мова іде про його тата.

Мой Шейх комолый ,но немного с характером может потому что он один и нескем посоревноваться до конца ещё и не вырос на фото ему 5 месяцев. А сейчас 10 месяцев.Просто ним у меня некого покрывать так или иначе я буду меняться.

Оленька! Дала ссылку на Ваше предыдущее объявление ,так как там есть фото Добрыни и так же информация с фотками козлят от него.

1 лайк

Шейх у меня с 10 дней ,родился 18 декабря 2014 года.

Побачила його фото в 10 днів симпатичний хлопець. А Ви з якої області?

Я в Васильковском р-не с Большая Салтановка.Мы в Колонщину ехали через переезд в Калиновке. А там на Житомерскую трасу.

Катерина подивилась по карті, ми зможемо до Вас доставити нашого хлопця. ) тепер залишилось обговорити деталі. Мій номер 099 2526151

Дякую за допомогу, домовились з Катериною.

1 лайк

Після сімейної наради чоловік сказав, що не проти передивитись декілька варіантів.
Якщо хтось хоче мінятись пишіть, дзвоніть - 099 252 61 51

1 лайк