Наросты на сосках камерунки

Чуть меньше 2х месяцев назад купили козочку камеруночку. И вот за не полных 2 месяца появились такие наросты на сосках. Подскажите, что это? и надо ли какое-то лечение?

ничего себе даже и в камерунок такое бывает многососковость?

1 лайк

Это не болезнь, рудименты. Могут в дальнейшем мешать при доении, а могут и не мешать, так же могут передаваться потомству. В разведении считается браком.

3 лайка

Ого, аж 2 шт возле дойки одной. Неужели изначально невидно?

Изначально не было, потом как бородавочки (папиломки висячие) малюсенькие совсем и вот 16 числа будет 2 месяца. Я думаю может на нервной почве стремительно начало развиваться… Мы ее купили 2х годичную, она была 1 у хозяев а у нас целое общество. Но вроде она себя в обиду не дает, наоборот наших гоняет…

Понятно… БлагоДарю.

В цьому році взяла у мене мама козочку місячну, я на ті соски і не заглядала. Зараз їй майже чотири і мама каже, що у неї одна діїчка двойна, хоча раніше такого не було. Для мене це новина, бо за вісім окотів від цієї кози таке вперше, і я думала якщо дефект є то він від народження.

1 лайк

Не подобаються мені такі рудименти, хтозна як вони будуть розвиватися і як себе поведуть.
У нас є з додатковими сосками коза, але вони зовсім не так розміщені, не вкупі. Залишилися маленькими і сліпими, при доїнні не заважають. Козочка вже двічі мама.

А доречі, тут напевне, якийсь гормональний збій почався. Ми її більше купили з жалості, вона доїться зараз по 1 стакану в день. а окот у неї був в серпні 2019 року. Коли вона була в охоті у хазяїв не було часу її спарувати. Ми її забрали і вона якраз кричала, але період напевне, вже пройшов, бо наш козлик був готовий, а вона проти.

Скорее всего так и есть. Вообще, камерунки не та порода, по моему мнению, которую можно доить долго. Может, у кого-то другой опыт. С удовольствием послушаю

1 лайк