🐐МРІЯ (My sweet dream)

Мені і білі подобаються, часто ще бувають повністю білі і на голівці чорна шапочка. У Іри “Про вулик” переважно коричневі, схожі як у Дмитра, теж красиві.

1 лайк

Так и в такой комбинации будет два цвета утят.
Что бы были все голубые утята, нужно чёрный и жемчужный

2 лайка

Вес это отбор и селекцыя… А ухудшение очень часто связано именно с прилитием новой крови, как правило не совсем хорошей.

Может то не белый, а жемчужный?

2 лайка

Давайте перейдемо в особисті повідомлення, або в тему про продаж.
По правилах форому торгувати на особистих сторінках не можна… Зараз адміністратори будуть казати:“ну-ну”

2 лайка

Перейду на Ваше оголошення, бо, впевнена, багатьом цікаво почути відповіді на ці запитання

1 лайк

А як відрізнити білу від перлинної, перлинна, мабуть, переливається, а білі типу матові?

1 лайк

Так и есть, жемчужный. Я не такой крутой ас в расщеплениях цвета у птицы)

3 лайка

Вони трішки з відтінком.

2 лайка

Не пишеш, чи знайшлося кошеня, значить не повернулося, але воно таке гарне, доглянуте, що я впевнена, хтось підібрав і воно в безпеці.

3 лайка

Не повернулося…

2 лайка

З ним все буде добре, людей не байдужих все рівно більше!

2 лайка

Я надіюся, що ще повернеться

2 лайка

Давно не заходила у свій будиночок, скучила. То часу нема, то інтернету😁, добре, що Олеся під боком, можна заскочити. З інтернетом у селі взагалі атас. У нас погода така, що хоч з хати не виходь. То дощ то сніг і сильний вітер.

3 лайка

Нічого, уже і весна не за горами, тоді день більшає і ночі не вистачає :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 лайк

Котеня так і не повернулося, вже й не повернеться. Хоча я сусідам і з вулиці ще нагадую.

1 лайк

Добре, що зима не морозна, можна не переживати, що десь замерзло. Але може і повернутися так само, як пішло, якщо недалеко забігло, чи хтось підібрав

1 лайк

У нас захворів Барсік, наш песик. Скоріше за все десь відкопав кістку і з’їв. Перші дні не підіймався, зараз вже ходе почав їсти, після уколів. Але ще не ходив у туалет, лікар сказав клізми не ставити, бо можна пошкодити кишку. Намагалися залити олії, так ледве не вкусив чоловіка. Дуже переживаю😔

2 лайка

Хай поправляється!

2 лайка

Как ваш песик?

Понимаю, что уже поздно, но напишу, может кому пригодится))

Не помню на форуме рассказывала или нет. Короче резали поросят и одну голову потеряли :exploding_head: ну как потеряли… забыли :crazy_face: и кто её нашел? ну конечно Курбаши! Через день моему собаке плохо :disappointed_relieved: ночь, такой плач на улице :persevere: что такое? Курбашик прям … я даже не знаю как описать. Очень плохо и больно ему было. Пока до утра… пока до меня дошло что такое… в общем залила ему водку с постным маслом. До вечера его попустило. Всё хорошо! Теперь вообще никаких костей! Кроме хрящевых суставов

2 лайка

Тань, косточки говяжьи сырые крупные - давать можно, я Хазару раз в неделю костомашку обязательно даю. Просто Курбашик обожрался, да еще и свинина. Хорошо, что обошлось…

2 лайка