Маленьке господарство "Мої КОЗІНАКИ"

Люблю спаржеву квасолю.

В цьому році порадувала мене своїм урожаєм. Вечеря буде смачною.

7 лайков

Сьогодні 4 міс. Лелі. У неї щасливе безтурботне дитинство. Вона ще трішки попиває молочко. Стало формуватись вимячко, тільки якесь не симетричне. Я не знаю, чи мені хвилюватися з цього приводу.

Що скажете?

7 лайков

у моей козы такое было, причём ассиметрия осталась и после окота, только наоборот, та доля что была меньше стала больше. Сейчас если найду фотки то покажу.

вот нашла, на первом фото козочка ещё не рожавшая, на втором уже после окота


6 лайков

Интересно, спасибо за фото. Вымя почти симметрично. Это вселяет надежду.

Какой интересный окрас у козочки , а у родителей какая расцветка была ?

Мама преимущественно белая, а папа, говорят, коричневый. Мы ее покупали. У меня “сдвиг” на счет коричневого. По всему туловищу хороший ровный окрас, только на задних ногах немного белесые пасмы. Так я подстригаю.

1 лайк

Да , прикольно , главное , что и мордочка без рисунка , такое не часто видела , еще и ламанчюлька )

2 лайка

Ой, Валентино, ваша Долі так схожа на мою Оришку! Так люблю цей чорно-білий чудернацький колір! яка ж вона гарна! Про свою кізоньку в селі кажу, що вона особлива, бо зовсім не дає молока, тільки вершки, сир та сметану:goatlaugh: А ваша теж особлива, в неї мабуть дуже впертий характер, якщо щось надумала, то відмовити їй дуже тяжко, чудова кізонька!

2 лайка

Долі, справді цікава кізонька, тільки зовсім не вперта, а спокійна і лагідна. Але не повезло мені з нею. Я її купила, як виявилось потім, з деякими проблемами. І вона зараз на перевихованні :slight_smile: в іншому господарстві.

1 лайк

Ось мої першi твердi сири

Це Тильзiтер, типу Росiйського.
Видержка 1,5 мiс. Непоганий, як для початкiвця. Але хотiлось би бiльше пiкантностi.

20 лайков

Я в бринзу добавила чорний тмін і пажитнік і получила ту саму пікантність. Зерна тміна розбухають і виходить чудово. Дуже задоволена, буду добавлять і в інші сири.

32 лайка

Валя, а чем корочка делала?

Корочку делала латексом. Очень понравилось. Лежит себе спокойно (сыр) и ждет своей участи. Не надо протирать, плесень не появляется, только переворачивать. Вот только бы знать, на сколько экологически чистый такой способ покрытия? Не впитывает ли сыр нежелательные вещества из латекса.?

4 лайка

но не очень долго :wink:

Если головка небольшая через латекс сыр может быстро высохнуть, латекс дышет, поэтому и хранить можно не долго. А если хотите до Нового года сберечь сыр, то поверх латекса покройте дополнительно воском.

Нет, не впитывает, его безопасность доказана, и кроме того все равно латекс срезается, мы ведь его не кушаем.

5 лайков

А це мої перші колобки

Дуже сподобалось їх робить, надіюсь сподобаються і на смак.

25 лайков

Мене зацікавив сидерат і одночасно кормова рослина - Тіфон.

Не знаю, чи встигне підрости, дуже похолодало, були заморозки.
Козочкам подобається, як проходять повз нього, хапають з задоволенням.

13 лайков

Валентина, а как вы сеяли, вручную, или сеялкой? Волочили потом?

1 лайк

Сеяли вручную. После картошки позагребали и “сею-вею” россыпью, потом заволочили. Почва была влажная после дождя, всходы появились очень быстро, затем поливали пару раз.

3 лайка

Донька подарувала. Буду вивчати “длинными зимними вечерами”.

25 лайков