Маленьке господарство "Мої КОЗІНАКИ"

Красота какая! :heart_eyes:

1 лайк

Моя пастушка.

28 лайков

Пастушка у вас супер!

3 лайка

Сьогоднi в пошуках сiна на зиму поiхали в село. А там натрапили на таку картину.

Iх було двое. Краса неймовiрна! Коли ми пiдiхали, один злетiв i сiв на поле. Це було зворушливо.

11 лайков

Зустрiла на фейсбуцi. Акварель, Анатолий Кузьмирук.

18 лайков

Мій перший камамбер!

Зроблений 29.05.17. Має бархатистий привабливий вигляд. На смак приємний, гірчинки не має. Під корочкою знаходиться більш рідка і більш смачна фракція. Таке враження, що при довшій видержці, вона буде збільшуватись, а значить сир буде смачніший. Буду продовжувати.

27 лайков

Дуже гарний на вигляд! Вітаю!

2 лайка

Ось вона - моя краса!

27 лайков

А что это такое красивое?

Очень красиво! А у меня юкка не цветёт в этом году, мне кажется переболела она, молодые побеги есть, а старых нет.

Это Юкка, очень неприхотливое прекрасное растение. Не боится морозов, засухи. Не болеет, не требует особого ухода. Просто растет и радует всех.

3 лайка

Может решила отдохнуть, а на следующий год будет во всей своей красе.

1 лайк

Красавица! А рядом спирея ?

Да, спирея двух видов.

1 лайк

Друзі, буває так, що сподоється якась коза і ладен за нею їхати за “тридевятьземель”. Так сталося з нашою красунею Зірою. Ми привезли її з Запоріжської обл. Вона після 2-го окоту, давала до 5-ти літрів, зараз зменшила.
Мені дуже подобається її окрас. Здається, вона одягла своє чорно-біле вбрання на якийсь урочистий захід і не забула причепить чорні бархатні сережки:relaxed:. А талановитий художник поставив пензликом чорні цяточки. Знайомтесь.

37 лайков

Хорошая козочка, красивенькая!

2 лайка

Про тридевять земель - точно сказано) Очень ладная козка. Вымя впечатлило.

1 лайк

Лена, я помітила що у юкки після цвітіння пагони які відцвіли відмирають, а розвиваються нові молоденькі і вони декілька років ростуть а вже потім цвітуть

Валюш, юкка -шикарна!:heart_eyes:

2 лайка

І Зіра така красуня в королівській мантії, люблю цвітних кіз:blush:

3 лайка

Дякую всім, хто схвалив мій вибір.
Всім удачі і щедрих дощів!

2 лайка