ЛПХ "КозАрма"

собралась с духом, пишу. Вчера не стало моего Дуката :sleepy: Прожил он у меня чуть больше 4 лет. Утром, как обічно, вівела козлов в сад, пасутся на привязи.Склон горы. Ну не заметила в высокой траве пенек. Запутался, упал, сьехал задом вниз, и все… Спасти не успели, подтянуть вгору 120 кг не получилось, пока Юра за ножем сбегал, чтобы ошейник перерзать, он уже не дышал. Очень быстро все. Юра видел, как он упал, побежал к нему - а это метров 30, расстегнуть ошейник не вышло, пенек тоже не вывернешь голыми руками, Закопали в саду. Юрка был в таком состоянии, что думала прийдется ему скорую вызывать - ноги подгибаются, всего трусит. Он Дуката очень любил. Вот такая беда у нас случилась, Виню себя, что не досмотрела.Единственное, что говорю - спасибо, Господи, что взял скотиной… В наше время пусть лучше козел. Утешение так себе, конечно, но уже ничего не поделаешь

19 лайков

Співчуваю. Карабін теж мабуть не можна було розстібнути, бо в натяжку. Тут ,мабуть, тільки фастекси врятували б. А він тільки день як прадідом став. Хтось приходить, хтось іде.

6 лайков

Очень жаль!..
Зеленых ему лужков за радугой.
Так должно было случится, козу подняли на ноги, так козел ушел. Наши животные нас оберегают.

Я в этом году так чужую корову спасала.Было это ранней весной. Травы мало. Пасу коз смотрю будто бы жвост коровий то подымается то опускается. Подхожу поближе, вижу вроде корова. Бегу к хозяйке коровы. Она со мной бегит к коровке, а та еще и беременна. Зацепилась за дерево на склоне. Лежит на хребте ногами вверх, еще и голова в низ спущена. Пузо давит на легкие тяжело дышит. Благо мы успели отцепить ошейник. А поднять пришлось обзванивать пол села, мужики или на войне или на работе.

10 лайков

Сочувствую Вам. Хотя, это не поможет. Хороший , послушный козёл - это просто везение.

8 лайков

Страшний стрес отримав Юра , я уявляю , на твоїх очах тварина падає та починає душитися , а ти намагаєшся врятувати та не встигаєш … жах … :sob: Бережіть себе , Дуката дуже жаль , але якщо так близько брати до серця смерть тварини … можна й самому злягти … :face_with_raised_eyebrow: :thinking:

7 лайков

ох же ж :sob: зеленых лугов за радугой Дукату

2 лайка

Маріна, співчуваю вам. Нехай новий козлик зробить ваші надії реальністю
А чоловікові ще більше співчуваю, бо вони у нас добросердні.
Колись у нас у селі була пригода - чоловік заколов порося і сам впав замертво на нього.

5 лайков

Божечки, співчуваю вам. Так важко, коли від нас йдуть улюблені тваринки. Вам з чоловіком якнайшвидше прийти у спокійний стан, козлику зеленої травички на тому боці.

5 лайков

Жуткая история, была подобная ситуация, я успела и козлик был маленький, а огромного я бы в жизни на гору не затащила. Очень боюсь пригорков. У родственников огромный бык так повесился.

Держитесь, мои соболезнования.

В таких ситуациях, я тоже считаю, что спасибо Боже за такой откуп.

7 лайков

У нас однажды так пуховая коза повесилась… Паслась на привязи часто, никогда нигде ни разу не припутывалась. А однажды каким-то образом дотянулась до тоненькой веточки вишни и всё,так обмоталась, что распутать было невозможно, пока веревку обрезали, было поздно…
Держитесь! Жалко вашего мальчика…

4 лайка

ох, як давноя нічого не писала! Час летитить, ранком розплющив очі - блим, а вже вечеряти пора :see_no_evil: Багато роботи - вродили вишні, черешні, порічка, смородина, підходе йошта, ожина. Огірки слабо зійшли, сіяла пізно, навіть ті, що розсадою садила, чомусь частково пропали. Ну, то такє. Помідори вяжуться, але теж будуть ще не скоро. Гарбузи тільки починають квітнути - мабуть, не встигнуть визріти. Козенята ростуть, в цьому році нема покупців на них, не знаю що робити. Так шкода різати, таки кізоньки перспективні, але стільки залишити не можу - і важко, і дорого утримувати… Але одненьку точно залишаю - доньку Сари та Дуката. По всіх ознаках бомбезна коза буде. Сара її вже зняла з молока, без мого втручання дівка здоровенна, в свої 4 місяця виглядає на всі 6. Є ще 2 чотирімісячні камерунки, дві нуболаманчі - Моніна Мотька та Белкина Злата . Чому Злата - бо має ніжний золотавий відтінок, хоча народилася чисто біла. Ще мамку дудлит. Ойц, багато чого сталося за цй час. Повернулися додому діти,але… меньши бояться кожного звука, Грім, самолет - паніка. Н тому тижні вночи ловили в них під вікнами діверсантів - з автоматними чергами, криками та матюками. Зять теж запанікував, хоче знов всіх відправіти за кордон, Дочка брикаєтся - каже - що ми, дурнійши за всіх - тут вся рідня, друзі в таких самих умовах, Ну, то не мені вирішувати.Добре, часу нема - жуже багато чого розказати хочу, може пізніше понаписую Всіх люблю, все буде Україна!

19 лайков

За гарбузи не турбуйтеся, якщо і зараз цвітуть, то ще дозріють.
А що з ожиною робите? У нас теж зріє, всю не з"їмо, хоч і роздаю всім.

А вареннячко, а вино, не робите?

1 лайк

Терта з цукром, дуже смачна. Сире варення

2 лайка

А яка пропорція? Зберігати в холодильнику?

1 лайк

Один до одного і в холодильнику. Думаю можна менше , але в морозилці тримати як дехто суницю робить. Дуже мені подобається

4 лайка

Ось таки добила чоловіка, зробив мені кормушки під навісом

26 лайков

красивые! пойду до своего просить…

1 лайк

Була і мене там кормушка, не жалілася на неї, але в цьому році козенята надуиалися в ній спати та горошками сипати, як результат - сіно викидаю, козы голодні

2 лайка

мой так и говорит - все утопчут мелкие. и отказывается. придумал вертикальную - у нас много старых шин, дак шину как основание обтянуть сеткой, типа колонны получиться должно. и сверху закладывать траву. вот жду теперь

1 лайк