ЛПХ "КозАрма"

Не советую , из опыта …Козам нужен кормостол , коза должна есть сено пучками и иметь возможность покопаться в нем мордой , выбрать нужное , оставить . Это научно доказано. А если кормушки реечные или затянутые сеткой , то коза не может этого сделать и вынуждена вытаскивать оттуда как получается, а не как ей нужно. Козы хуже наедаются. И “бонусом” высыпаются мелкие листики и травинки, тогда как в кормостоле все это на дне остается и коза перемешивает мордой корм и выедает , ест пучками и полноценно наедается. Может пригодится информация.

13 лайков

спасибо :blush:
мы планируем и кормостолы, но позже. пока те кормушки которые есть, как раз там козы копаются как свиньи в апельсинах, но еще и затаптывают часть - переделывать надо все вообще.
это сетчатая, по сути, штука для того чтобы было не скучно в течении дня добывать между кормлениями траву или сено

2 лайка

А, ну как добавочная, занятие от скуки , а не единственная возможность есть , то очень даже :+1:

2 лайка

Кормушки дуже симпатичні, але малявки і туди доберуться)

2 лайка

нет, поки що не добираються. Висота пройома 20 см, тільки мордочку просунути. ІІспитано вже 2 тижні. Але одна дівчина ходе по верхній планці, яка кріпиться до стіни сараю. Ширіна цієй планки 5 см

6 лайков

От же циркачки) А як туди сіно закладається, кришка підіймається?

1 лайк

так, кришки піднімаються. Вони з металопрофілю, закриваються під кутом десь 45 градусів

7 лайков

таак… пошла мужу показывать вашу конструкцию

2 лайка

Мартіна пропали зв’язки з тобою у вайбер і телефона теж нема.
Завтра набери мене коли буде час у тебе.

1 лайк

Ой, расскажите пожалуйста, как вы с мухами боретесь? А то прям нашествие какое-то :pensive:

Ось дійшла до своєї хатки. Читаю кожного дня, але писати часу небагато, нажаль. По-перше мухи. В цьому році у нас їх чомусь небагато, тому лампа мухобійка справляється, пару раз за літо у сараї дихлофос використовувала, на цьому все.
Почалися гульки, Амур дуріє, вибиває доски і пролазить до дівчат. Поки вони були вдвох з Дукатом, такого не було. Каприза побоюсь до нього підсіляти, бо хлопчик дуже ніжний, відповідь дати не зможе, так що живе поки що в гаремі, фартух на ньому.
Кормушки нові подобаються, відходів мало, та й те, що випало, йде в діло - вони низенько підвішені, під німи дерев’яний настил, так що збираю чистенньке сіно, віддаю козлу.

Ось так мы їмо. Випасу практично немає, траву їсти не хочуть, далеко в ліс ходити побоююсь в наш час - вже було, що біля нас діверсантів ловили, зі стріляниною, прям під дочкиними вікнами, вони вдома той час на полу лежали - мало лі, по вікнам прилетит, все ж таки перший поверх.
Те, що було поблизу, попідїдали, так що пиляю гилки, трошки підкошую, де найду, а основне сіно. Сіном запаслись, повинно вистачити.
В нас холодно, дівчата одразу скинули молоко, навіть Сара, практично вдвічи… Ніколи такого не було, як цей рік. Звичайно скидали восені, але завжди було поступово, а тут за три дні. :sleepy: Ну нічого, що є, то 'є
Всё, дорогеньки мої, побігла перець закривати!

24 лайка

в нас холодно, мокро, дощи вже тиждень. Радію, що по сухому встигли вичистити вигул - дякуючи внукам старшим. Самі з дідом не впоралися б. Хлопци мабуть два зила тачками вивізли. Не за день, звісно, тиждень довбалися, але ж зробили. Добре, коли є дорослі онуки :heart_eyes:. Вже два роки і до сіна не торкаюся - старши самі згружають-складають тюки в сеннік, меньши вже теж допомагають. Але ж почалася школа, тепер рідко коли хтось приходе, хоча і онлайн навчання, але завдань ббагато, всеж таки 10 ьа 9 класи, меньши в 5 пішли, ну і сама малесенька теж вже першоклашка.
Кози активно гуляють, три камерунки вже покрила, а ось великим вирішила цей рік перерву зробити, в мене їх троє. Малеча росте, але крить до весни не планую, хиба що Саньку, Сарину доцю, після НГ, бо дуже здорова кобилка.
Ось трошки відписалася, хоча новин багато, але все не встигаю одразу розказати, а потім наче вже і не актуально

16 лайков


Перший раз у перший клас. Моя маленька бубочка

34 лайка

Ну і щасливої дороги по навчанню, з хорошим настроєм і заохоченням, бабусина бубочка, та на бабулю і схожа.

9 лайков

ох, красота! хорошей ей учебы и дружного класса :heart_eyes:

4 лайка

Я тільки написати хотіла, що бабусина онучка, дуже схожа)

10 лайков

Слава Україні! Знайшла час не тількі почитати :grinning:. Так-то захожу на форум декілько разів на дню, але писати якось не дуже виходе…
Другий тиждень з дідом носимо корону, дід важче, а я вже бігаю, нема куди подіттися, хазяйство потрібує здорову господиню. За цей час було в мене трошки прікрих подій… Кози гуляють, Амур казиться, розбиває перегородки та пролазить до дівок.Покрил мені нуболаманчу Беллу, но то такє, а ось за малих пвдлітків переживаю - охоти в них не бачила, но мало лі. Їм по 5-6 міс, запросто могут гулять потихеньку. :
6 років тримаю козлів, але завжди парами - і ніколи таких випадкув не було, вони свою дурь друг на друга скидали, Коротше, в цьому році все їде не за планом
Дощі замучили, трави полно, а з двору не війти - другий місяць лльє , сидимо під навісом та жремо сіно, я в паніці, прийдеться ще одну машину купляти
По гілки також не підешь - все важке, мокре,
З хорошего - обіклали плиткою пічку, дуже гарно вийшло, шість років страшненька стояла, а зараз ляля! Ще не топили, сохне

12 лайков


Лишилося вставити заглушки та навісити дверцята на топку

40 лайков

Прикольна у Вас пічка. А де дрова кидати з другої сторони?

2 лайка

Героям Слава ! Корона б краще була б золотою , а не вірусною … одужання швидкого і Вам , і Юрі !
Погода і нам не дає можливості накосити та привезти додому своєї трави , їмо купне сіно … і до речі , воно просто паршивенне у цьому році : трухле , пильне , мілке … кожного дня прям плачу над ним . А іншого не знаю де купити .
Пічка - це діло ! І красиво , і практично !

8 лайков