Козочька пригнічена

Яна, провизор не имеет права командовать и отменять рекомендации врача! Нужно понимать, что ответственность он на себя за гибель животного не возьмёт.

6 лайков

Оля ,а після такого одужання, наскільки стійкий імунітет? Чи відсутній?

1 лайк

Він не то що ще недав нагрубив,та ще перед носом двері зачинив,сказавши що зачиняемось.Ось і такі люди бувають до чужих проблем😪

3 лайка

Викликала ветеринара чекаю,зміряла температуру за 30секунд41,4

Якщо тварина здатна самостійно одужати, значить вона легко переносить це захворювання. І в подальшому теж не повинна загинути (якщо не накладеться на погані умови утримання чи окот). Такий собі природній відбір.

Або на зарплату працює, або розрахунок такий - якщо він вам сьогодні азидин не продасть, то завтра ви будете готові скупити в нього пів аптеки, аби врятувати тваринку.

4 лайка

Приїжджав ветлікар,наколов Зайку,сказав що отруєння,почався понос,від молока відмовилась.Лікуемось,дайбоже завтра буде краще.

1 лайк

тобто азидин не вколов ? :astonished:

1 лайк

Категорично відмовився колоти,говорить що це не ці симптоми

Доброго ранку!Зайкі набагато краще молочка попила з таким завзяттям,сінце жує, слава богу в нас все чудово, сьогодні остальні укольчики зроблю,і йдемо на поправку,я думаю що сосід постарався бо йому дуже-дуже заважають мої козюні,навіть ветлікар казав що ви с сусідами дружете?я ніколо нікому ненагрублю і стараюсь жити дружно,но люди різні є.

2 лайка