Козині ферми в Україні

Козині ферми в Україні:

 1. Фермерське господарство «Шеврет»
  Мешканцям Західної України відомо про козину ферму під Львовом, яку близько шести років тому відкрив бельгієць Бернар Вілем разом із дружиною українкою Марією Хом’як і донькою Еліс. У господарстві трудяться більше десятка працівників, які доглядають за тваринами і виробляють сири — фету, кроттен та інші.
  Бельгієць, який добре знається на європейському тваринництві, облюбував чудову для випасання тварин місцевість — село Дмитровичі під Львовом. Там він вивів понад 600 кіз, максимально наближених до французької зааненської породи. Одним із виграшних кроків фермера стало те, що він зайнявся активною популяризацією своєї діяльності. Організував екскурсії для бажаючих, дав можливість відвідувачам посмакувати сирами і теплим козиним молоком.

Нині власник господарства мріє збудувати дім біля ферми, купити техніку й вирощувати органічні зернові культури, розводити тварин і птицю.

 1. Ферма «Бабині кози»
  Не менш цікаве еко-місце — ферма «Бабині кози», що у селі Галайки Тетіївського району на Київщині. Заснували підприємство у 2007 році сімейство Бабіних. Ферма для них не просто бізнес. Це хобі, яке стало способом життя. Займаються вони виробництвом козиного молока і вишуканих сирів. Крім того, започаткували мильну мануфактуру, що виробляє близько 30 видів мила з козиного молока і масла, аналогів якому нема у всьому світі.

 2. Ферма «Золота коза»
  Створили чудову ферму для вітчизняного агробізнесу і фермери Тетяна та Сергій Орловські — засновники агропідприємства «Золота коза», що на Кіровоградщині. Почали свою справу в 2009 році. У селі Покровка Новоархангельського району змогли отримати на всіх членів своєї сім’ї по 2 га землі, тобто загалом — 16 га.
  Однак, розпочавши формувати продуктивне стадо, зіштовхнулись із вагомою проблемою — де купити здорову продуктивну козу? Як з’ясувалось, на ринку досить непросто знайти такий товар. Тож фермери, об’їздивши всю країну, придбали тільки 10 голів. Та удача сама постукала в двері: їм, врешті-решт, зателефонували з Білорусі і запропонували придбати зразу 100 голів, тобто ціле стадо. Сьогодні на фермі «Золота коза» утримується 400 голів.

Асортимент продукції ферми «Золота коза» складається із пастеризованого козиного молока, кефіру, йогуртів, сиру кисломолочного, сирних закусок, твердих сирів. За свідченням подружжя Орловських, великий асортимент дозволяє бути на ринку більш конкурентоспроможними та сприяє кращій реалізації.

12 Симпатий

Вообще-то, козьих ферм в Украине намного больше…

5 Симпатий

Возможно у темы будет продолжение и автор хочет сделать подборку всех ферм в Украине

9 Симпатий

Читала, что хозяин фермы Шеврет сворачивает свою деятельность в Украине и продает ферму. Возможно, уже и продал, летом было дело.

6 Симпатий

Да, и я читала. Причём проблема в том, что земля у него в аренде. Так арендодатели, когда поняли, что хозяин фермы неплохо так зарабатывает, то начали требовать с него большую арендную плату… Это к вопросу, стоит ли продавать землю. Иностранные инвесторы просто разбегаются в панике :unamused: . Короче, есть свои плюсы и минусы в этом вопросе…

8 Симпатий

Ох уж эти арендодатели…ну что за народ-и сам не ам,и другому не дам :thinking::thinking::thinking:

6 Симпатий

Вот вот… Если земля не собственная, я бы у нас в стране не стала бы на ней что-нибудь строить и деньги вкладывать- опасно!

9 Симпатий

Есть еще Капретта-Днепр - занимаются зааненцами и нубами. http://capretta-dnepr.com/ Молочная продукция есть в крупных супермаркетах.

4 Симпатий

Ферма Лукачивка есть еще

2 Симпатий

"Лісова коза " з чудовими французькими альпійками.

2 Симпатий

Ну і “Зінка” :ram:

2 Симпатий

Фермерское хозяйство “ЭКО - Карпаты”
Ивано-Франковская область, Долина
Удерживает 100 коз и 100 овец романовской породы и немецкого мериноса. С весны до осени стадо пасется на естественных лугах, а зимой для питания используем сено и концентрированные корма.
Ферма оборудована доильным оборудованием.
Вся продукция изготавливается из пастеризованного молока.
Была там в 17 году:

://ymX3e9G2cc6zIrs2ClLcEyTBm0y.jpeg)

9 Симпатий

Ох і цап красотун

2 Симпатий

Дуже здоровезний! Мій рост 172.

3 Симпатий

Ферма “Зелений яр”. Івано-Франківська обл.,с. Микуличин, уч. Горби, висота 850 м. над рівнем моря.
Кози мають тільки випас та сіно, все, як в стародавні часи. Люблю до них ходити :slight_smile:

Прийшли з пасовища, чекають на доїння

Тут їх доять, та запускають в загон

6 Симпатий

Еко-ферма «Зелений гай» є однією із ферм Єврпейського кооперативу «Лонго Май», там родина француза Ореста Дель Соль робить надзвичайно патріотичну справу – відновлює тваринництво в Українських Карпатах, утримуючи в господарстві кіз, корів та свиней порід, що притаманні цьому краю. с. Нижнє Селище, Хустський район, Закарпатська обл.
Ще тут не була, обов’язково поїду!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=kVMN3zwhZvU&feature=emb_logo

5 Симпатий

Selysʹka Syrovarnya
вул. Центральна, Нижнє Селище, Закарпатська область
Селиська сироварня – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік від відомого Поля нарцисів у Карпатах. Корови годують виключно натуральними кормами. З метою виготовлення якісного сиру, кількість його обмежена. Молоко кожного постачальника щодня контролюється. Селиський сир – біологічно чистий продукт.

4 Симпатий
5 Симпатий

Отсюда и крылатое выражение; “Собака на сене”.