Козенята (козлики i козочки) и(50-75% нубійці) Хмельницька область

Карамелька дуже гарненька кізочка. Бажаю їй швидше знайти люблячих господарів.

2 лайка

Дякую, Альона, надіюсь, що і для неї мамка скоро знайдеться. :slightly_smiling_face:

2 лайка

Потрiбно термiново з1брати певну суму…Тому сьогоднi-завтра АКЦ1Я Будь-якого козлика вiком 1мic, продам за 1500грн Акц1я дiе 21-22 березня

4 лайка
6 лайков

Завтра 3.04. у нас планується поїздка в Рожнів Івано-Франківської області, через м.Тернопіль. Можлива доставка малюків по дорозі

1 лайк

Зоя , а кому дістався Принц 2 ? Куди він поїхав ?

1 лайк

Лада, Принц -2 сидить дома, дудлить мамку, жуе сіно та зерно. Вже такий конячка вимахав, що коли ввечері несу в інший хлів на ніч, то мої очі чуть з орбіт не випадають. По -серйознму починае загравати до дорослих тітоньок- кіз, за що отримуе від ним стусани.

Дуже шкода такого на шашлик, але все до того йде :sob:

1 лайк

ееех , от народився б він рогатим … ми б забрали . Хорошенький такий . Ніззя йому в шашлики .

1 лайк

Ріг у нього немає… правда, я в 2х тижневому віці його чуть не обезрожила :see_no_evil: у нього раптом почали дуже сильно рости горбики на місці ріг і я подумала, що рожки таки прогледіла і чуть за термокаутер не взялась :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil:

1 лайк

Сьогоднi трохи пофоткались.,

це Принц 2, або по-простому, по-домашньому Бусьониш. Виглядає нову мамку…

20 лайков

26 лайков

Карамелька, наша солодка козодівчика.

24 лайка

Я прям закохана в Принця 2 … Друзі , купіть козлика собі , точно не пожалкуєте ! Виросте здоровений нуболаманч !

8 лайков

Сьогодні народилось два козлики 87,5% нубійці, хто мріяв про розмальованого красення і недорого. Напротязі 5 днів ціна козлика 1500грн


Мамка козликів першокотка з гарним вименем, в господарсті у нас живуть бабка, прабабка та прапрабабка козликів.З усіма можна познайомитись особисто при зустрічі :relaxed:

18 лайков

Нічого собі Єлісейовичі розписні ! Вітаю !

2 лайка

Дякую, Ладусь, ще б знайти хлопцям гарні руки :thinking:

2 лайка

Яка ціна та вік Принця2?

Принц народився 20.02, один Ціна 1700

На козликів 87,5 % нубів акційна ціна 1500грн ще два дні! Далі вже інша ціна…image козлик 1

14 лайков

козлик 2

17 лайков