Коза не встає перед окотом та закидає назад голову !

Джамала … пишу вже вночі , може зранку зможу отримати план дій …
Вона слабне … не їсть , мало п’є … ввечері стала спостерігати як вона закидує голову назад та очі якось закатує . Лякає мене погана перспектива …
9 січня - 150 днів шевеління козенят бачила . Народжувати пора , а чи сили будуть ? Що мені робити ?
Кальфосет колю всі 5 днів по 15 мл вн\м , перші два дні колола В1 по 5 мл в день , вітазал по 5 мл вн\м в день , є-селен 2 мл вколола сьогодні другий раз - перший 5 днів тому .

1 лайк

А в якому стані вим’я? Температуру не міряли?

1 лайк

Лада, не медли, набирай Олю

3 лайка

Ладусь, як справи в вас?! Зміни у козочки є?

1 лайк

Дамы, напоминаю, это скорая ветпомощь и отвечают здесь только ветеринарные врачи!

1 лайк

Уже зідзвонились. Будемо дивитись.

1 лайк

Дякую за співчуття Джамалочці ! Мучається вона …
Зранку проколола підшкурно 200 мл глюкози , В1 та В6 . По рекомендації Олі вже два рази лазила у козу - матка закрита повністтю , навіть палець не пролазить .
Голова так саме запрокидана , важко опускається уперед … не їсть …

Вколіть аналгін з дімедролом (або супрастін). Якщо сильно болить - то може варто тилозин (фармазин) залити. Бо хто його знає - може й ентеротоксемія починається.

2 лайка

Ну і двоніть, якщо що. На форум зайду аж пізно ввечері.

1 лайк

Ну, як закрита - то поки і не чіпайте.

1 лайк

Вибачте що пишу тут.Оля ,це може бути парез?Лада,вам терпіння,знаю що це таке і як це важко.Бажаю щоб пішла на поправку і окотилася добре

2 лайка

Ні, бо кальцію вистачає, та і глюкози дали - ніяких змін.

1 лайк

Шию трохи м’ягче тримає , може глюкоза так спрацювала … добре попила теплої води та з’їла ціле яблуко . З сіном діла хуже …

Добре , зараз уколю .

У нас же є прививка овісаном :flushed:

3 лайка

Анальгин з димедролом вколола в обід , ввечері додала ще В1 5 мл . Ввечері поїла сіна , попила води та знямкала пів яблучка . Шия наче трохи м’ягше стала , голову піднимає , але не закидає наче у судомі . Вранці планую ще 200 мл глюкози 5% залити підшкурно , вітазалу 5 мл та 15 мл кальфосету . Знову перевірятиму розкриття шийки матки .

1 лайк

Прочитала , очень переживаю вместе с Вами ! Что подумала, а глицерин , не предложить ли ей? @olga79 ?
И не нашла инф, температуру тела меряли ? При парезе понижается , но при таком уже серьезном … Не нравится мне этот Кальфосет последнее время! Может подделка? У нас когда в прошлом году был парез у Камиллы , после родов на третий день, начали с Кальфосета , но не то что не лучше , а ещё и хуже пошел прогрессировать. Кололи борглюконат человеческий , и магния сульфат через 12 часов. Вместе они хуже усваиваются. И магний + и спазмы же снимает. И вот так помогло , пошел прогресс.
И глицерин давали, она сама лизала. Но у нас как то в целом быстрее было , и прошло быстрее… Но наша после родов то уже была…
Боже помоги ! :pray: Переживаю с Вами.

Ой, это скорая ветеринарка ? Не поняла , смотрю вроде все писали. Прошу прощения.
Может Ольга прокомментирует .

9 лайков

Я думаю стоит попробовать.

Я зранку вже проколола кальфосет 15 мл , глюкозу 200 мл , дала капли Д3 на хлібчик . Шию вже не закидає , сіно по соломинці перебирає , воду добре попила .

6 лайков

Про це мова ? Скільки колоти ?

По інструкції як людині.

Главное, не забудьте о действии магнезии на миометрий, он угнетает сократительную деятельность матки.

3 лайка