Коли прорізуються ріжки?

Козлику, якого вважали комолим, минуло 80 днів. В нього прорізалися малюсінькі ріжки.
Питання, в який часовий інтервал вони прорізуються? Зазвичай до місяця вже гарні роги повинні бути, в кого вони заплановані, а тут таке.

3 симпатии

Вряд ли это рожки, это скорее, пластинки

а фото можно ? я не думаю , що у комолого на шишках могут раптом появитися рога …

А що ж тоді? Сама ще не бачила, це мама подзвонила порадувала. Правда в нього доля шашличка, але однак цікаво. З таким не стикалася раніше.

Фото обовязково будуть, але пізніше. Сама думаю, що гіллясті роги навряд чи будуть. А ще є кізка, схоже роги заплановані, але оце 3 тижні поки не прорізалися.

А таке буває? Його не знерожували. В мами потужні рожища. Тато комолий.

1 симпатия

Вот мой комолый Дукат. У него на одном бугре 2 пластинки, на другом нету:

До него был комолый Ювелир. У него была 1 пластинка, но больше. Фото не сохранилось

1 симпатия

Дякую, зрозуміло. А як відносно строків прорізування нормальних рогів, це я про кізку.

Сейчас у меня есть козочка (подаренная дворняжка), ей 7 дней, рогатая 100%, рожки еще не прорезались

А коли верхня межа прорізування нормальних рогів?

10 днів зазвичай , ну можливо два тижня …

3 симпатии

Если там, действительно, рога прорезываются, то это аномалия развития, какой-то генетический дефект. Или проблемы с костным аппаратом. Не могут рога начинать расти в таком возрасте у нормального здорового козленка.

1 симпатия

Скоріше гребені, на дефективного він ну дуже не схожий.

Буває до місяця, дуже рідко.

2 симпатии