Как отучить собаку агрессии

Подскажите как быть, у нас в квартире живут две собаки, одна большая, а другой ещё щенок в возрасте 4 месяца, мы их когда кормим, сначала маленького, потом уже большую, как быть он ещё своё не доел( либо уже быстро всё съел) а уже лезет к миске большой собаки и огрызается на неё, не даёт есть, хотя сам уже поел

Це не агресія, це претензія на їжу і її захист. У мене зараз мама велика і її цуценя, я годую їх одночасно. Тоді всі зайняті. Хоча буває, що малий своє доїсть або й не доїсть і лізе до мамки у миску. Ричать обидва, мамка захищає свою миску з їжею, а малий намагається відвоювати, мабуть думає, що там добріше. Але то лише ричання. Головне, щоб ви могли як дати безперешкодно їжу, так і при неоюхідності її забрати, щоб на господаря не ричав і не кидався.

2 лайка

З мого погляду :face_with_monocle: необхідна собаку дресирувати, щоб вона приступала до їжі тільки після команди. Або розділіть за часом прийом їжі собак або за місцем однієї давати в одній кімнаті інший в іншій кімнаті. Але в будь-якому випадку потрібно дресирувати щоб розуміла де своя миска а де чужа