Харчування в спеку

У нас вже кілька днів температура 38 в затінку …і найближчими днями прогноз нічого втішного не обіцяє… В такі дні особливо гостро ( як для мене) постає питання що приготувати на сніданок, обід .вечерю. В будинку від спеки немає чим дихати трохи рятує вентилятор, але від думки що потрібно ключити ще газову плиту чи електродуховку стає взагалі дурно…
Наша сім’я в такі дні споживає в основному молоко та кисломолочні продукти із холодильника, окрошку…
Давайте ділитись, що в такі спекотні дні готуєте ви…

5 лайков

У нас в доме нормально, не больше 25. Летом спасает, что он большой. Так что, если на кухне включать плиту - не так жарко, вчера даже пиццу пекла. Но все равно хочется что-то побыстрее, омлеты, горячие бутерброды. А вообще, только пить охота.

2 лайка

Мохито… Хочу мохито … Со льдом…
А ещё арбузы…

8 лайков

У меня младшая доченька на одной молочке сидит и то не на кашках. В жару не только взрослым, а и деткам кушать не хочется.

У нас в цю пору завжди уже були кавуни з власноі грядки, цього року всі пропали, погнили побиті градом… Сьогодні купила в місті величезний кавун, тягнула його додому в сумці по спеці в подумках уже смакувала соковиту та запашну мякоть…Вдома розрізали… а він ще не спілий… так шкода… особливо себе, що несла його такою спекою…:sob:

4 лайка

Зоя, мы неделю назад купили арбуз на базаре, думали, кони двинет вся семья, так было плохо. Почки так болели, ужас. Признаки дичайшего цистита. Пичкают чем-то.

2 лайка

Сьогодні приготувала молочний коктель- в блендері збила молоко із замороженою клубнічкою…Смакота

6 лайков

Тоді добре, що мені недозрілий попався… Будем здоровіші. Хоч у чомусь плюс:grin:

1 лайк

Летом окрошка, что еще надо) делаю на воде кипяченой+ сметана+ немного майонеза и т.д., можно воду заменить сывороткой от творога, или напополам с водой, так еще лучше, кислоту регулирую лимонной кислотой. На квасе ,кефире и т.д. не могу, не очень оно.

1 лайк

Попробуйте на творожной сыворотке, но надо добавлять сахар и много сметаны. Вкуснее нету!

5 лайков

У нас окрошка також на кисломолочній сироватцї готується :plate_with_cutlery:

2 лайка

Зоя, можно слепить вареники, их не нужно долго варить. А еще можно приготовить томатный соус - его рецепт я уже давала в теме про вегетарианские блюда, но продублирую и тут:

3 лайка

Кому жарко, а кому і готувати треба. Зранку дітвора замовили качани - зварила, ну і борщ, без нього в домі голодовка. Потім консервувала помідори дольками, стерелізувала. На вечерю ліниві вареники - це швидко. Ввечері долили останній бетон, мабуть до копання картоплі буде передишка

4 лайка

Вариация на тему “окрошка” с сыром Нямун от Созидоры

Мое блюдо этого сезона в жару.

Режем Укроп, помидоры, огурцы и чеснок средними кусочками:

Нарезаем большой кусок сыра Нямун и еще кусочек сыра Перческоне (где взял?):

Заливаю кислым молочком - холодным, их холодильника. Это кислячок из козьего молока.

Получается вкусная, остренькая, с вкусом копченого сыра вариация летней прохладной окрошечки:

Солить не нужно, т.к. сыры уже приправлены. Вкус специфический! За день съедаю по 2-3 полных тарелок.

15 лайков