Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

Наталі,як там сестричка?

Наташа вітаю с днем Святого Миколая.orig_e92adfac2fbe62161aba8636b82c406a

Дякую всім. Сестричка ще не народила. Каже, що до 12 години рахувала схватки, які були кожні 6хв. А потім заснула. Сказала що сьогодні лікарі будуть вирішувати що робити.

4 лайка

Сестричку знову відпустили додому, щоб вони з чоловіком зайнялися…м…м…м… ага…відкрили “портал” для дитинки…:stuck_out_tongue_winking_eye: бо вчора теж вдень їздила…не відкрився той “портал”…може сьогодні…:hugs:

6 лайков

Ага…я йому сьогодні про інструкцію з правилами поведінки сказала…так він ще спитав що може козлу й презерватив видавати щодня? :hahaha::hahaha::hahaha:

1 лайк

А по поводу презерватива,то ідея.:joy::joy::joy:

1 лайк

Вчора видно погано старались портал відкривать,або дитинка із середини закрилась і каже мені і тут добре.:blush:

1 лайк

Так ото ж…

Ні…із середини процес іде.

1 лайк

Значить уже хоче до папи з мамою. Значить підкажи ім ,може вони забули,як портал відкривається.:joy:

1 лайк

Наташ…і сміх і гріх.

У мене є одна козочка, окот вже тиждень чекаємо, то Віталік каже, що може зятя теж до неї позвати…щоб портал відкрив… :hahaha::hahaha::hahaha: а як узнав, що Іра ще не народила і її знову додому відправили того порталу відкривати…то питає чи може йому поїхати та допомогти…а я питаю його…то що з козою сам буде справлятися…ох і насміялися…

15 лайков

Ох, насмішили!
Гарних вам новин!!!

2 лайка

Девчата, насмешили :laughing:
С праздничком! Хороших новостей, Наташ!
Все буде добре!
Всьому свій час, прийде час і відкриється той портал. Треба почекать

2 лайка

Да ,Нат, начудила і всім настрій підняла. Ну будем ждать хороших новин і від сестрички і від козочки.Як вони дружно зібрались.:blush:

2 лайка

А я не можу без гумору. То ж сумно жити.

4 лайка

А як можна без гумору,та ще в нашому житті. А так посміялись і настрій на цілий день,поки хтось не спорте. А потім зайшов на форум почитав по ржав і знову все в порядку.

4 лайка

Вот так появилась моя первая дочка ))) сразу после открытия портала поехали в роддом и утром уже держали лялю на руках .

9 лайков

Так это же супер…а мне стимулировали роды…и я прикованная к капельнице и родильному столу 4 часа в непрерывной схватке была…как вспомню…но есть доча…моя любимая. Спасибо…всем кому можно за нее.

3 лайка

Я постеснялась написать, что так появился старший сын :laughing: при чем я лежала на сохранении перед сроком, в один день мне надоело и я в халате и тапочках пошла гулять вокруг больницы (лето было), гуляла, гуляла и свалила домой :laughing: а на следующий день лялька

6 лайков

[

ladusjaЛада
KozaMimoza](Профиль - KozaMimoza - Козоводство в Украине, России, СНГ: форум, хозяйства, рынок)Таня

Успокоили…буду ждать…

1 лайк

:rofl::rofl::rofl: аналогично !!! Причем лежала не в Обухове ( Украинка) , а в Киеве , в роддоме №1 на Печерском … муж после двух недель так соскучился , что выпросил у главврача меня домой ( для побрить ))) А дочка наша в понедельник утром и родилась !

3 лайка