Фильмы вечером

Продолжить обсуждение из Фильмы вечером:

Добрый вечер. Предлагаю к просмотру следующий фильм.“Дети небес”

1 лайк

Кто любит комедии французский фильм " Бобро поржаловать" и фильм с Моникой Беллучи " Под подозрением". Хорошего просмотра.

1 лайк

было бы интересно коротенько о том, что вас поразило в кино :wink: т.к. иногда в одном и том же фильме одним нравится одно, другим другое.

Рекомендую интересный сериал семейная игра Не обращайте внимания что он японский, сериал получился высшего уровня, интересный и не без юмора.

Советую посмотреть сериал гримм Очень интересный в духе сверхъестественного, легко смотрится. Завязка сюжета на рыцарях тамплиерах.

1 лайк

Посмотрите “Интерстеллар” или “Живое” - фильмы чисто о космосе, шикарные сьемки, актеры :star_struck:

Классная фантастика :slight_smile:

Никогда не любил вестерны, но эти 2 очень хорошо зашли

Красное солнце
1971
Интересный и необычный сюжет, атмосферная обстановка, колоритные персонажи. Чего только стоит молодой Алан Делон в роли мерзавца!
Только нужно искать в хорошем переводе.

Тумстоун: Легенда дикого запада
1993
Образы героев и диалоги очень и очень.
Не узнал Курта Рассела с усами:slight_smile:

На любителя фильм. На мой взгляд нудный, бессмысленный и однообразный. Досмотреть не смогла.

1 лайк

О каком фильме речь? :slight_smile:

Ну тогда вот этот, если фантастика скучно, тут и посмеётесь и поплачете от души :slight_smile:

1 лайк

Посмотрела недавно “Игры разумов” 2019. Тяжелый фильм, но сильный. Не спешный фильм, но цепляет. С Шоном Пенном и Мэлом Гибсоном.

1 лайк

“Бейб: четвероногий малыш”, 1995 года.
Очень классный фильм для просмотра с детьми.

3 лайка

Мабуть, на цьому форумі, ми усі частково акушерки, навіть якщо працюємо лише з тваринами. :relaxed:( хтось більше, хтось можливо менше)
І я тут допишу фільм. Хоч рідко коли дивлюсь фільми, не завжди є час на це, а якщо є можливість дивитись, то шукаю в неті якусь корисну інформацію.
Але ці дні багато сиділа, поки шила недоуздки своїм козам. Включала відео на компі для фону, щоб не скучно було. І от побачила захоплений відгук про цей фільм на ФБ від дуже скептичної жінки. Ну і мене зацікавило, що ж це за кіно таке? Знайшла. Включила. І реально, мені дуже сподобалось.
Різні складні випадки пологів, у старі часи коли жінки народжували вдома. Як це було без пологових будинків і обладнання… І інколи навіть найменьших умов для цього… Транспорт для виїзду медсестер - велосипед!..
Фільм, який повертає до іншої реальності. І навчає нас не судити інших людей, лише тому що вони живуть не так як ми… Тому що ці люди не кращі і не гірші від нас лише тому що брудні і немає ремонту в домі. Чи тому що там є воші. Чи тому що ведуть аморальний спосіб життя… Тому що в них інше життя і ми не можемо знати, що пережила та чи інша людина у минулому… Цей фільм вчить допомагати мовчки, не осуджуючи і не розповідаючи про те що ти побачив… Тому що ми не маємо права судити, поки не взули їхні черевики і на пройшли їхній шлях…
Жінка у якої ніколи не було місячних - постійно народжувались діти. Неймовірно у наш час, в таке важко повірити…
Зовите повитуху” жанр -драми, історичний (Великобританія, знятий 2012 -2019 роки, Режиссер:Филиппа Лоуторп, Джульетт Мэй, Чина Му-Ен). На YouTube не знайшла, а знайшла на піратських сайтах. Кожна серія має свій сюжет, що дозволяє дивитись фільм при можливості, коли є час.
Приємного перегляду, тим хто зацікавився!

6 лайков