"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Круто ! Вітаю з дівчатками ! Імена такі цікаві :grin: :+1:

3 лайка

Дякую :rose:
Ми мапу повішали на стіну велику, тепер буду вивчати)
Вчора ще раз прочитала про нубів, їх вивели британці взявши кіз також з північної Африки, і Індії. Початок є з Африки :smiley:

3 лайка

:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:Ох ! Поздравляю всех хозяйку с такой замечательной троицей .Океан сливок ,реки молока , горы хорошего сырочка .
Мамочке поскорей востановиться , а деткам быть здоровыми и крепкими .
Радуюсь что Дамир ,опрадал хоть чуточку ваши надежды .

4 лайка

Я здивована, першим окотом 2 було, він і вона. А Дамір трьох наробив, ще й дівчаток, молодець! Дякую за побажання :wink: надіюсь так і буде, і працювати над цим будемо.

7 лайков

По линии Дария , есть такое ! :shushing_face:
Там и дочки рожают тоже больше девочек .

3 лайка

Сюза за день до родів 2 окот 30.03.20

25 лайков

Дітям сутки)

Намібія

Лівія

Нігерія

Діти разом

36 лайков

Оленька, поздравляю с девчулями-красотулями!Пусть вырастут крепкими и молочными козочками!

4 лайка

Ну вот у вас снова козобанда) Пусть растут здоровенькими)

5 лайков

Внуки очень , очень красивые :heart_eyes:. Пусть все самые добрые качества получат от своих предков , даже в 1000% желаю им быть лучше .
А серебристые ушки и многоплодее ,ну ту конечно гены мамы Дамира (Аришки ).

5 лайков

Дякую Ксюшенька! Постараємось )

Це точно, я чекала він і вона, а тут три вона :smiling_face_with_three_hearts: Сюзу кожного разу в носік цьомаю, Даміра цьомати не рішилась, але надбавку свою він отримав :wink:

Дякую Таєчка, сама і радію і за голову берусь, хочу всіх, і як це не дивно зараз ситуація сприяє, а там побачимо. Вже козовник малюю :crazy_face: головне щоб все зійшлось на сімейній раді :thinking:

7 лайков

Оля,вітаю з дівчатами. Ріки молока і все на прибуток.

2 лайка

Дякую Ніночка :rose:
Взаємно!

1 лайк

Оля поздравляю с новыми красуньками.И впрямь ситуация в стране ,может повлиять на решение расширять козье царство. Сама об этом задумываюсь.

2 лайка

Оля, поздравляю с детками!:rose:
Три девочки это круто👍

1 лайк

Дякую Анна за поздоровлення :tulip:
Так саме ситуація в нас і навколо, що далі буде побачимо, є думка що сільгосподарство буде основним на найближчі пару років. В любому випадку карантин, немає смислу робити різьки рухи.

Дякую Наталочка :bouquet:
Сама ще не оговталась :hugs:
Дивилась твоїх хлопців і мам і папу, є на що око покласти, гарних рук дітям, ти ведеш чудову роботу :clap:
Задивилась прямо на них :slight_smile:

5 лайков

Дякую, Оля! Приємно чути такі слова, ти мене аж розчулила :roll_eyes:
Моє захоплення козами потребує багато вкладень, матеріальних, моральних, фізичних… Не завжди все заплановане виходить, але коли бачиш результат, то це додає сили йти далі, а коли цей результат ще хтось помічає, то вже й крила виростають :hugs:

14 лайков

І я про це, про вкладення, радію за тебе дуже, ми починали з різницею в рік, ти швидше, тому чудово розумію твою роботу. Нехай твої крила будуть міцні і впевнені)
Я теж спочатку хотіла як ти, але подальщі події внесли коррективи в мої плани, зовсім не шкодую про це. За тебе радію, досягнень мрій, і задоволення! :wink:

4 лайка

Сьогодні чудовий день, як і всі інші, ми встигли попасти і трохи облаштувати майданчик для діток, плануємо лісову хатку) Початок покладено! Дякуючи нашим старшому і меншому любимим чоловікам. А дівчатка помагали як могли, менша морально, старша фотозвіт робила, а хвостаті обкоровували.

40 лайков

До мене приїхали нові жителі, обживуться познайомлю вас :slight_smile:

12 лайков