Жерновая мука ТМ "Зелений Млин"

ТМ “Зелений Млин” виготовляє та реалізовує жорнове борошно власного виробництва.

Своє виробництво ми започаткували приблизно 2 роки тому, запустивши у виробництво 3 вида цільнозернового борошна: пшеничного, житнього та із спельти. Борошно мелеться на австрійському млині з кам’яними жорнами і дає можливість зберігати у вихідному продукті всі корисні вітаміни та мінерали, що присутні в зерні.

Нашою перевагою, на мою думку, є невеличкий колектив, який “заточений” на якість. Лише 3 людей задіяні у виробничому процесі, що дає змогу постійно контролювати якість сировини та вихідного продукту.

Алгоритм роботи досить простий та ефективний. Маємо хорошого поставщика якісного зерна. При закупівлі зерна, сировина проходить лабораторне обслідування, і лише після цього використовується в тестовому помелі борошна, яке також віддається на лобараторне обслідування для визначення показників.

Якщо показники борошна задовільняють наші очікування та вимоги, борошно віддається пекарям на тестування, і лише при схвальних відгуках продукція запускається у широке виробництво.

За 2 роки нас знайшло дуже багато поціновувачів, які шанують традиції здорового харчування. Ми співпрацюємо практично з усіма відомими пекарями України. Ми не рекламуємся в жодних друкованих чи телевізійних ЗМІ. Рекомендації пекарів є найкращою рекламою нашого продукту.

Ми реалізовуємо свою продукцію в багатьох торгових мережах: “Сільпо”, “Мегамаркет”, “Good Wine”, “Рукавичка” і т.д. Географія реалізації нашого борошна охоплює вже цілу Україну.

Звичайно, що і асортимент нашої продукції за цей час явно виріс. На даний момент ми можемо запропонувати нашим клієнтам жорнове борошно: цільнозернове (пшеничне, житнє і з спельти), кукурудзяну та пшеничну крупчатки, пшеничне борошно тонкого помелу (аналог в/с), кукурудзяне, рисове та пшоняне борошно, а такоє висівки пшеничні та житні.

Споживаючи “живий”, корисний хліб з натурального борошна (а ще краще приготовленого на заквасці) Ви не лише отримаєте насолоду від споживання повсякденного продукту, але отримаєте необхідну порцію поживних та необхідних вітамінв та мінералів.

Запрошуємо до співпраці усіх, хто шанує традиції здорового харчування.

Без проблем відправимо продукцію (вагову та фасовану в орігінальні упаковки) зручним для Вас перевізником у ваш населенний пункт.

Контакти для співпраці, замовлення та більш детальної інформації:
(063) 452-00-07; (067) 212-70-93 (Віталій)
(050) 315-54-77 (Андрій)

Для мешканців Києва та Київської області:
(095) 211-09-09 (Олег)
(095) 190-64-65 (Роман)

Також запрошуємо Вас ознайомитись з нашою продукцією, фото виробів з нашого борошна, на нашому сайті та сторінці у фейсбуці:

4 лайка