Семья «Koza Nostra»

все вірно робила - чоловіків потрібно берегти

це точноЮ саме головне себе налаштувати і почати. Перший, другий, третій , а далі вже все робиться машинально . І чим далі - тим кращий результат. :upside_down_face:

7 лайков

Ну от і завершився у нас сезон окотів.
Народила моя первокоточка Аріанна двійню. Звичайно ж, хлопці :joy:

От такі надзвичайно класні модельні хлопчики. Хожу цілую-цілую, не націлуюся)

35 лайков

Іночка, хлопці шикарні. Але я даже уявити не можу, чим Ви їх годуєте ? Місця для випасу майже немає.
Що буде зимою з сіном ?
А їх у Вас багатенько.
Ні, я розумію, що Бог дав- все у торбу.
Кізоньки- в хазяйстві знадобляться.
А куди козликів ? Місце потрібно для них. Їжа потрібна. Та й в хазяйстві стільки султанів не потрібно.
Я чого питаю. Бо Ви не скаржитися на таку кількість.

6 лайков

І я не уявляю, як Інна справляється. А там же ще й корівка :flushed: І погодувати, і обійняти, і з молоком щось зробити. Я б уже впала :crazy_face:

7 лайков

Катюша, як я рада тебе читати !

3 лайка

Дякую. Я ж пишу зрідка у себе в хатинці. Просто нічого нового, нічим ділитися

4 лайка

Зараз я не сама, зараз син дуже допомагає. Але ви праві, я не сплю по 8 годин, хоч дуже хочеться. Я не хожу пішки, майже бігаю завжди.
Дуже дратуюся, коли мене відволікають телефоном на довгі розмови, аби полялякати. Ненавиджу розмовляти по телефону. Мабудь, це із-за місця роботи у минулому)
Потім, дуже важлива логістика переміщення по двору під час порання та ефективність дій.
Наприклад, можна нести одне відро води у загон, а можна два, тоді на один раз менше ходити. Коли козам несу їх відерця із зерном , складаю одне в одне з зерном, і несу всі разом, ну іноді два рази). Важкувато, зате менше бігати.
Фітнес) Малий каже “мамо, у тебе біцепси, напевно, більші, чим у мене”) Сміємося.
Вчора в місто їздила, в магазині нагрузила два здоровезних пакети. А касирка питає: “Як ви все це понесете?” “Да шо тут нести?” - кажу. В неї, бідної, і очі на лоба полізли.

Просто так я не відпочиваю, стараюся перед компьютером пообідати, ну і поснідати також. Каву п’ю, то відповідаю на питання в соцмережах, та спілкуюся з людьми. Іноді навіть кіно дивлюся, але разом з цим чи сир варю, чи белпери кручу, або етикетки на косметику вирізаю.

33 лайка

Було таке, що ледь не падала, після першого отелу, дуже складно було доїти, величезний був набряк, але діло звички та тренування. З часом пристосовуєшся. Головне, щоб не хворіли тваринки. Тоді все добре.
А ще, я декілька справ одночасно завжди роблю.

27 лайков

Сьогодні сталася у мене дуже неприємна подія.

Везла відправляти хлопцям на передову набори косметики і на блокпості у мене в’їхали на значній швидкості нетверезі хлопець із дівчиною. Хлопець трохи напідпитку, а дівчина геть п’яна. Пошкоджень не отримали, у хлопця на лікті подряпина, а у дівчини пару на ногах, навіть крові не було. Це при тому, що я майже стояла, дуже повільно об’їжджала загородження. А скутер навіть не загальмував, взагалі.

Звичайно, на скутер ніяких документів немає. Номерних знаків також немає.

Швиденько приїхав татусь, швиденько друга машина, у яку запакували дівчину і вивезли з місця ДТП. Ще до приїзду поліціі.

Потім татусь “перетер” з поліцейськіми і з мене зробили винуватця аваріі. На численні мої вимоги повезти хлопця до лікарні на забір крові на алкоголь, мені відповіли, що у них є чим перевірити і вони знають, що треба робити.
У мене вилучили посвідчення водія з погрозою позбавити водіння від півроку до року, а у хлопця навіть не вилучили транспортний засіб.

От таке твориться у країні…

Це при тому, що скутеристи після аваріі вимагали, щоби я їм дала грошей, та вони й поїдуть собі. Машина у мене також пошкоджена. Тому на поліції наполягала я.

Дуже вражена поведінкою поліцейських.
Одразу по приїзду неприємно по вухах різонула фраза, між собою перемовлялися “а, баба за рулем, все понятно”.
Потім, коли складали протокол, написали, що я виїхалана зустрічну полосу і не пропустила зустрічний транспорт, і ще при цьому гіготали. Ще сказали, щоб я брала асистента, перешкоди об’їжджати, якщо сама не можу.
Це другий раз у моєму житті, коли представники закону так похабно себе ведуть. Перший раз я оскаржила іх протокол. Будемо пробувати ще раз.

Дуже шкода, що тепер замість того, щоб далі робити та відсилати набори на фронт, прийдеться боротися з вітряними мельницями. Ну, а якщо постановою суду мене позбавлять права водіння, то і зовсім припиниться моя волонтерська діяльність. :face_exhaling:

10 лайков

Желаю, чтоб всё благополучно разрешилось в вашу сторону

2 лайка

Спасибо, Наташа. Просто поражена, в такое время все люди стараются друг другу помогать, а тут… Полицейские такое творят.

3 лайка

Кум, сват, брат, кругова порука… нічого війна людей не вчить і цінності не міняються, поліцейські як робили що хотіли так і роблять.
Інно, не опускайте руки, оскаржуйте протокол, пишіть звернення, нехай не думають що їм все зійде з рук.

5 лайков

Інночка,я тільки можу здогадатись що ви відчуваєте…
Нічого не зробила , навпаки постраждала,а тут як у казці сотворилось чудо і замість того щоб винуватців добре за таке наказати,бо таке неприпустимо - наче помиї нізащо хто на голову вилив!
Тут зараз і так усим важко,війна,ви пережили багато,у самої справ хтозна скільки і ви ще волонтерите,а тут таке…
Що тут можна сказати - боріться!
Можливо до якогось вищого керівництва піти треба, написати скаргу, брехня - у них мають і скаргу розглянути,а можливо на якусь державну лінію зателефонувати.
Мені дуже хочеться щоб ви боролися і побороли.

4 лайка

Инночка, сочувствую Вам. Очень обидно, что представители власти являются соучасниками сговора и беззакония.
Это творится во многих областях.
Кривой рог. Полицейские создали банду. Отбирают гуманитарку, присланную для бойцов на передовой.
Заставляют женщин совокупляться с ними.
Отжимают машины и бизнес.
Орки то же самое делают по ту сторону разграничений, а свои, местные полицейские по эту сторону.
С одной лишь разницей, что не стреляют на поражение и не разрушают дома и квартиры.
Эх, долго мы будем отмываться от всей этой доморощенной грязи. Если вообще отмоемся.

4 лайка

Інна, на мою думку, потрібно надати широкого розголосу цій події. Звертайся до волонтерів, в райадміністрацію, в військомат, в місцеві групи ФБ, та навіть на телебачення. Зараз таки трохи цих зажравшіхся приструнюють. Так що не бійся, бий у всі дзвони. Всі листи потрібно дублювати і зберігати, якщо скаргу прийняли, то на твоїй копії дата, номер і підпис з П.І,П. того, хто прийняв.
Дівчата, у кого є вихід на волонтерів, допомогайте. А давайте підключимо Притулу, він крутий чувак, хай допоможе.
Інна, інформуй нас!

10 лайков

Таня, факти і тільки факти. Тут однабабасказала не працює. У нас на блокпосту були не місцеві, причіплювались нізащо, погрожували і вимагали грошей. Рівно два дні, пока пройшло дві зміни. Тепер на передовій і блокпост перевіряє все і всіх, але адекватно. Сама особисто їхала минулої п"ятниці в Київ і назад, везла речі. Не маю жодної претензії.

2 лайка

Дякую , що нагадали про копіі. Зараз буду писати скаргу. Я вже думала про те, щоб звернутися до когось із телебачення. Ну і про волонтерство в мене немає ніяких документів. Я не потребую якихось пільг після, та якогось визнання, я просто допомагаю перемогти ворога так, як можу і вмію.

Треба було все знімати на відео, а я розгубилася і цього не зробила. Тому щось довести буде складно, але можна. Є деякі думки.
Після ДТП дуже швидко прибула група підтримки молодика та відбувався психологічний тиск на мене. Ще до приїзду поліціі п’яну жінку погрузили у мікроавтобус, що приїхав, та вивезли з місця подіі. Зашкодити цьому я не могла. Там з десяток хлопців “прибули на допомогу”, та ймовірно тато хлопця.
Поки мене один поліцейський відволікав складанням пояснення та інших документів, відбулися “перемовини” тата хлопця із старшим, але я помітила пізно, коли вже перемовини “тет-а-тет” відбулися. Звичайно ж, не сфотографувала.
Розгубилася. Та й була впевнена на всі сто, що справедливість на моїй стороні. Після ДТП водій скутера з подружкою вимагали у мене гроші та не бажали викликати поліцію. На поліціі я наполягала.

3 лайка

Писати все, похвилинно. Хто що казав, який скутер, навіть одяг тих хто їхав, вони ж точно без шльома були. Хто приїхав за ними, яка машина, номер, колір, марка, все що пам"ятаєш. На протоколі повинен бути записаний особистий номер поліцейського.
Підключай і тих волонтерів чи вояків, кому везла передачу

Так при чому тут посилкі, відправляли матері одного з військових, хто в гарячих точках на сході. На весь підрозділ.
Чим вони зможуть допомогти?
Знаєте, мені не так сумно за пошкодження машини, вона старенька, хоч і це важливо, мій єдиний транспорт, що допомагає у волонтерській роботі. Мене шокувало ставлення поліціі до мене та до скоєного.
Виходить, п’яним молодикам на незареєстрованих скутерах, ймовірно не справних технічно (бо він не гальмував), підтримка від ДПС…У нього не вилучили права і скутер… Хоча, не гальмував він , можливо, ще по причині алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Показово, що на мою вимогу освідчити хлопця на предмет алкогольного сп’яніння поліцейський сказав, що вони краще знають, що їм робити.

6 лайков

Оце смішно. Така собі “залізна леді”, під обстрілами не боялася, а зараз сижу і реву. Як все-таки легко скривдити жінку.

12 лайков