Семья «Koza Nostra»

У нас какое-то совершенно невообразимое количество комаров и мошек.
Сегодня вечером мы не пошли на выпас с козами, и корову забрала рано, в 5 часов. Вымя закусали до кровавого месива возле сосков.

При том, что утром корова обработана цифлуром. Совершенно бесполезный препарат.
Повесили большую лампу от комаров у коровы, еще в прошлом году купили, сначала я скептически отнеслась, но работает очень даже хорошо, значительно меньше насекомых. Надо еще и козкам купить и повесить.

4 лайка

может типа разведенного масла эвкалипта брызгать прям на вымя?
хотя эти твари когда их много… блин :grimacing:

одевать лифчики?

Да можно, только не эвкалипта, а цитронеллы, но это дороговато стоит…

2 лайка

ага, посмотрела - у левраны есть… не гуманно очень по отношению к бюджету

3 лайка

Инна, здравствуйте. А какая у Вас лампа от насекомых?

Здравствуйте, Елена. типа такого

их очень много всяких разновидностей, но точно знаю, что на 60 ватт у нас.
Пока что это единственная реально рабочая штука и спасение от комаров и мошек, я хоть доить спокойно могу. Включать надо заранее, то есть, нет такого, что включил и через 5 сек нет мошек и комаров. Полчасика надо, чтоб погорела.
Правда, треск стоит неслабый, поначалу у меня коз как ветром сдувало из сарая.
Про площадь работы, конечно, сильно подзагнули, но на комнату в 25-30 квадратов хватает.

13 лайков

Чергова порція джерсейского маселка.


Настільки помаранчеве, ніби підкрашене.
У сироварні крутиться майбутній Аппенцеллер. У сирному холодильничку приховалися Канталі у контейнерах, на осінь буде чим ласувати. Сподіваюсь.

42 лайка

Манюні цього року. Частина манюнь)

37 лайков

Гарнюні у Вас дітки !

6 лайков

Тут і половини немає) Так, дуже гарнюні, дякую.

6 лайков

Вухастики! Ще і трава така гарна, не лінуйся, пасись.

4 лайка

Ага, тільки нажаль, ото й вся така трава, що попала на фото, на стадіоні, проміж вкопаними снарядами, ми вже її догризли. А так, припинають 3 корови, теля й коня на стадіоні, то давно все вигризено до землі. А там, де турнік, та за футбольними воротами трошки заростає, там не припинають, бо заплутаються.

Догризем ще те, що на сусідньому орендованому городі, і все. У лісок ходити не можна, заборона, та й сюрпризів хватає типу мін та розтяжок. Надіюся, що хрось буде сіно продавати. Та ще посіяли клаптик суданки та кукурудзи, нам дали в оренду город на 10 соток.

13 лайков

А ми сьогодні почали косити суданку кізкам. Ще не висока, але посіяно гарний клаптик, то на двох кіз кистачить і їсти і на сіно. Люцерна ще на підході, ми ж її весноою сіяли… Насіння від Валі - гарне. А так то косимо по всіх галявинках, трошки вже і сіна насушили. Як не гірко, але в зиму мабуть підемо з одною козою. Здоров"я підводить.

11 лайков

Козенятка супер! А чому всі з рожками? Ви не обезрожуєте самі?

1 лайк

Комолі є також. Е термокаутер, навіть ящик для обезрожування є, а от ніяк не можу змусити себе обезрожувати малят. Хоча, робила це декілька разів.
Ця процедура для мене дуже важка морально.

9 лайков

Вона важка морально абсолютно всім , я , наприклад , настраїваюся три-чотирі дні , щоб потім одним махом з десяток переробити . Найкраще для мене це коли хтось зі сторони проситься на обезроження - тоді за компанію і своїх махаю … :wink: :crazy_face:

10 лайков

Зате потім краса. Я Мишкину малу прозівала, бо хворіла в січні, а як приїхала вже побоялася братися, а треба таки було. Роги ,якщо більше однієї кози, то- проблема

3 лайка

Так, ви праві абсолютно. Роги - то проблема. Але… ну багато чого можу, можу навіть невеликі операціі людям робить, а от обезрожувати козенят не можу.

5 лайков

Как я вас понимаю, каждый раз как первый раз. Так трусит, но надо…

  1. Безопасность
  2. Удачные продажи.

Ящика я не имею, мужа прошу, сына старшего и племянника, должен кто-то держать.
А выходит у меня так, что помощники кричат громче козлят :crazy_face: :sweat_smile:

13 лайков

Я теж виконувала цю процедуру коли чоловік на роботі був. І нікого не задіювала, але маю ящик.

5 лайков