Семья «Koza Nostra»

Ой, а у мене сусідка кожної весни селітру розсіває. Скільки разів питала навіщо, вона не признається. Тепер і я так робитиму, усякої нечисті в городі вистачає.

1 лайк

ДЕ-де , в Орловці. Просила ж приїжджай до мене в гості…

1 лайк

Селітра це азотне добриво, а азот підвищує кислотність грунту, і якщо цю кислотність не регулювати то з часом у вашої сусідки не тільки бур’ян не буде рости і і буряк з картоплею.

2 лайка

Так вона не тільки весною селітру , все літо щось сипле. Урожаї ого-го. Ні в кого не вродить, а там стабільність.

Тільки зраділа, що позбавлюся усілякої зарази, а прийшов Іван і обламав) У нас грунт і так кислий. Якщо іще закислити, то буде перебор.

Звичайно, адже азот це добриво яке сприяє росту рослин, але це до того часу поки кислотність грунту не стала критичною для росту і розвитку рослини. А ще селітра сприяє накопичення нітратів в овочах.
Якщо немає можливості внести органічні добрива, то до селітри при внесенні потрібно додавати пушонку або попіл, які є лужними речовинами, і тоді буде зберігатися баланс.

12 лайков

Інна права, таки обламав))

2 лайка

Гумат калия давно меня мучит,все смотрю и не решусь,думаю попробовать.Может кто использовал,поделитесь пожалуйста.Показания неплохие.https://www.gumat.biz/ gumat

Я стараюсь поменьше всякого лить на огороды. Да и денег не хочется лишних тратить. Не использовала.

3 лайка

В теме про повелику побегоностную я уже рассказывала, что бороться с ней можно только огнем. Чтобы ее полностью извести с участка нужно минимум 4-5 лет. Просто мы землю рыхлим семена этой заразы попадают в нижние слоя грунта и после очередной прополки достаем на верх. Если хорошо взяться, следить за засоренным участком, вовремя удалять вредителя, то побороть повелику можно. У меня на сенокосе было столько этой гадости, что думала бросать там косить, но сенокос плотно прилегает к огороду и это дало силу с не бороться.

6 лайков

Є у нас сусід, який ціле літо поливає всякою всячиною город, а ще і полив у нього капітальний. Картоплю продає в три дорога. Купила одна сусідка у нього мішок картоплі на насіння, і виросло з того мішка мішок дрібної. А рік був урожайний. А все тому, що та картопля звикла на добавках рости, так як і свині чи птиця. Навіщо нам куповане, у нас свого кожен день у хліві є і , Головне, НАТУРАЛЬНЕ, таке, як нашу діди-прадіди використовували. І здорові були, і сила була. Як каже наш тракторист, що городи орає - найкращий гербіцид - сапа.

8 лайков

Олечка Вы правы. А селитру вносят под вспашку против вредителей , которые живут в грунте, скорее всего, чтобы отправить их нитратами. Представляю, сколько этой гадости будет в последующем выращенных овощах. Но это моё мнение, я не агроном, хотя опыт какой-то есть.

2 лайка

А я помню ваши советы, вот осенью после уборки и весной перед вспашкой жгли костры на том месте, где была повилика. В этом году на том месте была картошка. Повилики не замечала, может она просто не паразитирует на картофеле?

И еще осенью, где видела, что осыпались семена с нее, брала ведро и сгребала верхний слой земли и на дорогу. Не дай бог дать развестись.

1 лайк

Вера, я для малини використовую Рост концентрат, дуже задоволений.
https://agrolait.com.ua/p61728300-udobrenie-universalnyj-rost.html

1 лайк

У мене такий розклад. Цілу зиму ношу сеч на люцеркове поле і туди, де буде суданка. Літом цей продукт можна розвести водою і полити грядки, які просять. Гній складаємо і використовуємо через 2-3 роки, попіл, хоч у нас його і не багато, використовуємо на грядки. Опале листя - в гній,

4 лайка

Ого, ще і як гарно на картоплі росте, все поле жовто-оранжеве. А на гарбузах не росте.

1 лайк

Значит, я ее огнем и мечем (то есть ведром), как говорится :grin: победила. Это очень и очень хорошо. И очень расстроилась в этом году, когда на морковке увидела эту заразу, боюсь ее больше, чем пырея.

3 лайка

А що пирій, це благородна трава, лікувальна. Мпочатку накопаємо свого, натурального, помиємо, посушимо, напаримо а далі від такої роботи руки самі перестануть боліти.

2 лайка

Да ну его, такого лечебного, он же как заснует огород, ничего не вырастет!

2 лайка

В Японии подают в барах сок пырея как оздоровительный напиток.Привозят пучками помытый,специально выращеный и отжимают сок из него,подают свежим.

1 лайк