С какого возраста детям можно давать козье молоко?

А я читала, що кроленят можна викормити з тижневого віку, якщо загине крілиця.

1 лайк

Мой личный опыт : выпаивание козьим молоком новорожденных крольчат . Их мать была первородкой , раскидала гнездо , и все погибли , кроме двоих . Эти двое жили дома в коробочке , пили с дня рождения козье молочко из пипетки , а позже из шприца . И выросли абсолютно здоровыми и невозможно ручными )))

6 лайков

А от з кроленятами я мала сумний досвід. У нас не вийшло виходити малюків.

1 лайк

У мене діти вже дорослі і можу зрівняти. Старша з трьох місяців на козиному молоці. Середню доцю годувала манкою на коров’ячому молоці,а син ріс на сумішах. Ну така я, не молочна :joy: Вивод такий-у самоі старшої,яка з малку пила козяче молоко,самий сильний імунітет.а сама ,як я на неї кажу,"бздюшка"середня. От вам і козине молоко :+1:

10 лайков

Отличный опыт! Именно на таком сравнении и делаются выводы.

2 лайка

А знаете ли вы, что в зоопарках всего мира держат коз для выкармливания детенышей, оставшихся без материнского молока, так как козье молоко подходит практически для всех млекопитающих.

12 лайков

Всем привет!
Расскажу историю : первый ребенок ( сыночек ) Сцеживала и давала своё молоко до 7 месяцев далее козье ( кипятила + разводили водичкой )
Всё супер ,сейчас 11 лет , болеем редко, всё ок.

Сцеживалась - соски плоские , накладки не помогли, от сиси отвык.
Сказали что и сцеживать это вариант.

Вторая доця - чуть не умерла!
Вес при рождении 4100.
Я ж давай только грудь , в роддоме ( настаивали, что малявка большая любит поесть + приносили смесь ) Молоко появилось на 4 день , в день выписки.

В день выписки мы довольные домой + дочка на сисях , с 16:00 спит , сосет, глотает , не кричит…в 21:00 беру переодеть ,сонная …поднимаю, а она как а коме ! Слюна с пеной, бледнеет …вобщем реанимация , скорая - итог падение глюкозы , двое суток капельницы глюкозы.
П.С в холодильнике были запасы жидкой смеси готовой.
Но я ж не послушала врачей , сися, сися …

Вывод такой - все дети индивидуальны, первому сыночку хватало с головой , сцеживалась ,видела сколько он ест, если Даше не хватало ему не критично .

Моя мама сестру кормила , сестра маленькая родилась , ела умеренно.

Тем кто принципиально советуют не давать смесь или колье молоко, желаю не столкнуться с такой проблемой и меньше умничать на тему - массажики ,чаи, желание…А просто помолчать.

Сцеживаюсь дальше , записываю сколько выпивает моего + смеси. В процентном соотношении моего 70%30 % смеси ±
Ребенок не голодный , вес набирает, аппетит просто богатырский.

Планируем с 6 месяцев вместо смеси козье молочко .

1 лайк

Це важлива тема для обговорення)

Так так, педіатри зараз всі поголовно забороняють годувати грудним молоком. Винно в усьому типу молоко. Але може давайте подумаємо, чи так це насправді.
Природою заложена людина, як ссавець. Тобто, саме молоко, але ніякими не сумішами природньо годувати дитину. Шлунок новонародженого налаштований на перетравлювання саме молока, а не чогось іншого. Чому у випадку вашої дитинки так сталося - тому що відбулися зміни на генетичному рівні, щось пішло не так внутрішньоутробно. То може мама та тато до цього трохи причетні? Що батьки споживали до вагітності і під час неї? Чи не було яких шкідливих звичок, що могли призвести до неправильного розвитку дитини в утробі?
Звісно, простіше звинуватити у всьому молоко і поставити клеймо “непридатне до годування немовлят”.
Але спочатку потрібно аналізувати свій спосіб життя і продукти харчування, готуватися до вагітності ще змалку.
Ну і ще потрібно зважати на те, що світові виробники заробляють шалені мільярди на тих сумішах, що пропагандують зараз педіатри ( до речі, вони також майже всі підсаджені на відсоток від продажу). Не скажу, що всі, ще існують чесні і віддані справі лікарі. Але більшість.

3 лайка

соглашусь всеми руками.
единственное - кому то действительно и козье молоко может не пойти, а смесь зайдет. детки разные.
но такие вот категоричные штампы у специалистов меня настораживают

1 лайк

До речі, допис вище також, скоріше за все, робота СММ компаній- виробників сумішей. А не реальна історія. Тема не розвивалася, більше дописів від цього аккаунта не існує на форумі. Більше ніяки теми не цікаві. Залітають у всі доступні форуми, групи месенджерів і залишають подібні повідомлення. Готують свідомість мас заздалегідь. Заселяють у свідомість, що потрібно їсти те, на що вкажуть, а не те, що корисне. За грошима люди встрачають совість.

4 лайка

хм. не думала об этом в таком ракурсе. а ведь вы правы :+1:

2 лайка

Нуууу…в бвльшості адекватні педіатри навпаки говорять про виключне гв.
Чекаємо 3-тє дитя.
І вже зараз говорять щоб намагалася зберегти і підтримувати грудне вигодовування і це навіть в приватних клініках.
.
Та я й сама з чоловіком виключно за гв і ніяких сумішей.
Прикрість сталася з 2-м сином. Народився за місяць до війни. Молока було вдосталь. Почалася війна, почало зникати молоко від стресу…педіатри в державній і приватній рекомендували, як зберегти гв, але нажаль не вдалося😭 З 3-х місяців на суміші син був.
.
І різниця між дітми годованими грудним молоком і шв є вагома, навіть в комплектації…
Тому цього разу буду робити все можливе щоб зберегти власне молоко, бо кращої їжі для дитини немає.

3 лайка

Вам пощастило з педіатром.

2 лайка