Ранчо Хоружих

Щось не видно на фотках “котособак”, у такому господарстві, де є молочко, завжди багато їх.
Я люблю фотки зимових котів - вони такі товстенькі та блискучі в цю пору

2 лайка

Біля хати близько 1 га землі і по селу добавки є. Всього 2.5 га

6 лайков

Є два песики східно європейської вівчарки метис Арчі і чистокровна Лейла. Котиків також двоє, Нора мама і її синок Мігель (чорного окрасу)

4 лайка

Гармонізатор енергії!

20 лайков

Красота, медитує🤗

3 лайка

Козлик і дійсно Справжній Пух)), а свинки - незвичайні, смішні.
Котик наче цар лежить, красень.

6 лайков

О! Яка піч! От моя мрія, ніколи не думала, що буде така мрія, бо в дитинстві ненавидила…

5 лайков


Моїх рук справа.
Колпакова піч.

28 лайков

Супер! Ще й дверцята з прозорим склом, а я ці всі моменти ще тільки обдумую

3 лайка

А чому? Мабуть, Вас змушували там сидіти. Колись дітей навіть прив’язували на печі

2 лайка

Саша, у Вас золоті руки! Піч класна. Не кожен викладе. У мене хрещений викладав і у мого чоловіка теж хрещений робив печі☺️. Раніше таких майстрів дуже цінували.

6 лайков

Це ж він на корові полюбляє сидіти😁, я його впізнала🙂

4 лайка

А до людей вони агресивні?

2 лайка

Саша, а що вирощуєте на землі? Можливо є фруктові насадження, кущі?

2 лайка

Ні, не змушували. Але та піч була у бабусі, яка мене не любила, бо я нудилася в її селі, бо мені нічого не можна було робити. Дітям, що ростуть у місті, треба розказувати, вчити та показувати, а їй було чи ніколи, чи вона не бачила сенсу. В неї ще були сільські онучки, вони маленькими вже вміли корову подоїти… А я що? Тільки й знала, що книжки читати чи малювати. Ніхто не бажав мене привчати до сільскої праці… Може це психологічні мої проблеми так реагували.

6 лайков

Мангалиця до людей дружелюбна. З фруктових дерев у мене є яблуні, груші щеплені мною, деякі з них вже родять. Ще є вишні, черешня, кизил, ірга(зовсім молоденька), лісовий глід(боярышник), барбарис, чорноплідна рябіна, абрикоси персик, ведмежа ліщина, слива і шовковиця яка родить ціле літо. Бузину розсадив між деревами тому що вона відлякує багатьох шкідників. На своїй землі за рахунок різновиду дерев і трав намагаюся зробити стійку екосистему. І мені це потрошку вдається. Свої дерева і рослини я нічим не обробляю окрім картоплі яку пирскаю Актофітом який вважається екологічним тому що тримається на листях всього 2 дні. Кукурудзу прополюю мінітроктором і ніяких гербіцидів.

12 лайков

Я у захваті! Про таку шовковицю чую вперше в житті. Ірга - теж не знаю, що це. Кизил у нас вирощує Іра, у неї вони ще маленькі. Барбарис! А можна фото дерев, якщо є і кущів чи врожаю :slightly_smiling_face: А про ведмежу ліщину можна пару слів:thinking:. Навіть персики нічим не обробляєте? А як справляєтесь з кучерявістю, наприклад?

4 лайка

Так люблю чорних котів - такі граційні, красиві.
Читала, що саме чорні коти мають здатність лікувати людину, лягаючи на хворе місце

4 лайка

Не пічка - а мрія!
По-перше - дуже акуратно зроблена.
По-друге - плитка викладена від світліших відтінків до темніших - видно авторське бачення.
По-третє - на фото, де киця сидить, звернула увагу, як жінка будівельника, які рівні шви між плитками.
По-четверте - полежати на печі можна не здираючись під дах?! Правильно я зрозуміла, що низенька та частина печі де на черені можна погрітися? У нас таких не бачила.
У мами гарна дуже піч, але мене завжди зупиняє те, що високо залазити, а у Вас дуже зручно.
По-п’яте - скляні дверцята - не потрібно заглядати чи перегоріли дрова і чи час підкидати.
По-шосте - можна сидіти холодними зимовими вечорами і дивитися на вогонь, і обов’язково з кицею на руках.
Як кажуть - респект і уважуха!
Думаю, що такий майстер повинен робити і дуже гарні каміни

15 лайков

Свєто, це ти мене насмішила, а дійсно шви дуже акуратні

3 лайка