Ранчо Хоружих

Кіз не знайду , а це козенята від них. Доречі одна з цих кізок живе у мої мами, неподалік від мене, але чомусь не зрівається за козлами.

4 лайка

З дотаціями дійсно стало веселіше. У нас на Срібнянщині ще не так легко за більш-менш нормальні гроші здати ВРХ на м’ясо. Відкриєш місцеву газету ціла сторінка об’яв, здавалося б тільки дзвони, а як до діла там стільки нюансів вилазе.

3 лайка

26 лайков

Цікаво, а скільки їй? Можливо тиха охота? У моєї сестри одна така коза тихушниця, вона до неї ходила заглядала, може й з лупою🙂, надіємося, що все вийшло цього разу

3 лайка

Бички класні, Вас люблять, оцінили догляд і увагу. Чорно-білий схожий на голштина🙂

2 лайка

21 лайк

Мангалиця, мабуть, одна з красивіших порід. Ще й окраси які різні. Прикольні.

4 лайка

Парований голштинам а корова моя.

5 лайков

А червоно-рябий, купували?

2 лайка

Червоно рябого народила корова, а голштина первістка яку я продав літом.

3 лайка

А свиней, виходить, Ви тримаєте одну породу у чистому вигляді? Значить, тепер знаємо куди їздити за пуховими свинками🤗

3 лайка

Козочці 10 місяців і в охоті не була. Коли був козел таких проблем у мене ніколи не було.

5 лайков

Так, зі своїм козликом завжди легше. На форумі є знавці кіз, зможуть підказати, якщо потрібна порада, а також є ветлікарі, які спеціалізуються не лише на козах, а й інших тваринах. Це дуже добре, бо зазвичай щодо кіз ветлікарі розводять руками.

6 лайков

Мангалиця чистокровна, кнурика регулярно міняю, щоб не було близькорідних зв’язків. А в тому році одну свинку запліднив штучно породою пьєтрен. Залишив собі двох(свинку і кабанчика) для єксперемента.

4 лайка

Дуже цікаво буде почути Вашу думку

2 лайка

А чому обрали саме Мангалицю?

2 лайка

Мангалиця зимує простонеба, їсть сіно солому багато трави. Дуже смачне м’ясо і особливо сало. Свиноматки дуже хороші мамки, наводять самі, дуже рідко я втручаюсь в родову діяльність.

4 лайка

Найвигідніше здавати бичків на м’ясокомбінаті по виходу м’яса.

4 лайка

Гарне господарство та дбайливий господар!
Дякуємо, що запросили у гості до віртуального будиночку!
З фотографій здалося, що у Вас велике по площі господарство, багато землі, є де “розвернутися”, а тварини гуляють досхочу

3 лайка

Намагаюся зробити життя тварин максимально комфортним, щоб совість менше питань задавала.

9 лайков