Пропонуються в'язані шапочки. Ручна робота.

Доброго дня шановні форумчани!
Моя дуже хороша знайома в’яже різноманітні речі під замовлення.

Для неї це підробіток на утримання свого домашнього притулку для котиків і собачок. В її рідному місті немає притулку державного, волонтерів також, проте люду вистачає…щоб викидати малих кошенят, цуценят, пристарілих і не тільки тваринок на вулицю… цьому немає ні кінця ні краю… Вона всіх знедолених тваринок тягне на своїх тендітних плечах…і не зовсім здоровій спині… не рахуючи постійного догляду за тваринами, годівлі, лікування… вона ще й за свій кошт стерелізує їх … самі знаєте скільки це зараз коштує…
Якщо замовлень не отримує, то вільну хвилину займає в’язанням. Зараз в наявності є ці дві шапочки.



IMG_20220127_192539

Перша шапочка зв’язана в дві нитки, тут вовна з ангорою. Розмір 57-58. Ціна 350 грн. Помпони можна зняти.
Друга шапочка теж в дві нитки. Розмір 55-56 сидить ідеально. Ціна 350 грн.
Нитки використовує нові. Це не б/в речі розпустили на нитки.
Можливо когось зацікавлять її вироби. Майстриня надзвичайно охайна, відповідальна, сумлінна. Маю светрик і шапочку її вже три роки ношу, ніде нічого не розпозлося і не розійшлося.

З будь-яких питань, пишіть будь ласка мені в особисті повідомлення.
Посилання на її сторінку в ФБ Redirecting...

8 лайков

Зблизька фото шапочки.


Трошки фото її робіт. Згодом видалю їх, щоб не займали місце на сайті.




8 лайков

Робота супер. І дуже дешево, як на мене

1 лайк

Світланко, а скільки коштує сумочка,цікава така.

2 лайка

Олечка, запитала у автора, каже 450 грн.

1 лайк

Дякую Світланко, можливо до 8березня зроблю собі подарунок😉

3 лайка

Як знайти майстриню на ФБ?)

3 лайка

Чудова майстриня i роботи чудовi!
Чуть позже закажу что-то, как придумаю, что именно)

2 лайка

@Valentina3 в самому першому повідомленні (в темі) я додала посилання на її сторінку особисту в ФБ.
.

3 лайка

Кетрин, дякую Вашу оцінку :heart:
На рахунок ціни зовсім не орієнтуюсь, але коли побачила ціни тільки на нитки, то зрозуміла, що дійсно не дуже дорого враховуючи ще працю людини.

2 лайка

Скоро вже веснааа, потеплішало, вітри в нас гудуть! Хто ще не придивлявся тут шапочок хорошої майстрині? :hugs::two_hearts:

2 лайка

Пледик для маленькой принцессы, связан крючком из объемного хлопка, пряжа очень мягкая. Размер 92*66см. 400грн.


5 лайков