Продажа козенят.м. Дубно

Продам козенят зааненська порода. Кізонька і козлик.Родословна завезена З Прибалтики і Німеччини. Зараз їм по 1 тиждню.Одна з них на фото. м. Дубно.Я ось незнаю телефон тут можна залишати.0683707898. Ваня.

3 лайка

Они родственники друг другу? И можете немного больше о родителях написать?

1 лайк

По козлику вони рідні, кізоньки різні. Ми з дружиною купляли їх рік тому. Дві кізоньки і козлика, козлик старший був за них. А от їхні батьки завезені хто з Прибалтики, а хто з Німеччини. Якби різні були можна було би парою для розплоду продати.

1 лайк

Ваня якесь неуточнення, ви повинні написать козел батько козам являється родичем чи ні?
Якщо з одного хазяйства то можуть буть в родстві то тоді і їхні козенята імбридінг на батька , на дядька ,на племінника.
А якщо козлик з іншого господарства і козам не приходиться родичем це зовсім інша картина.
(По козлику вони рідні, )Оце як зрозуміть?

2 лайка

Добрий вечір ,я так зрозуміла батько один козенят ,мамки різні .

1 лайк

2 різні кози спаровані одним цапом.
Козенята мають спільного батька, але різних матерів.

1 лайк

Так. Дві різні кози а цап один.

Може хтось захоче окремо, кізоньку, бо цапок є, або навпаки. Бо разом в пару то ні, бо я розумію, що це не дуже добре.

1 лайк

Доброго дня. Пройшов місяць козенятам пробують вже пастись. Відлучили від кіз. Просто вдома робиться щось… :joy::joy::joy::joy:Ще думаю що хтось купить.

2 лайка