продам 100% зааненського козлика. 500 гривень! Києво-Святошинський район Київська область.

Козлик народився 01 березня. Мати куплена в племінному репродукторі зааненських кіз Золота коза (http://www.zolotakoza.com.ua) вже кітною. Мати та батько 100% зааненські кози класу еліт. Показники надоїв матері та баби по батьку - на фотографіях в племінних документах. Козлик один з посліду. Вага при народженні 3200. Вирощувався під мамкою. Вже самостійно їсть сіно та комбікорм. Причина продажу - народилось багато козликів і мало кізочок. Всі питання в месенджери, можу не брати телефон через зайнятість.

8 симпатий

Какой на данный момент удой мамы?

1 симпатия

Козлик під мамою. Закриваю на чотири години перед вечірнім доїнням. Виходить 500-600 грам

Продам за невеликі гроші, не хочеться вбивати такого козла на шашлик

2 симпатии

А Вы не спешите! Обновляйте объявления, показывайте свежие фотографии… Это всегда лучше привлекает посетителей на страничку.

1 симпатия

Ещё бы сразу обезрожили, а то уже такие рога :slight_smile: Столько красивых животных аж на балконе хочется всех разместить

Не хочу катувати тварину. Жалко

1 симпатия

ок. дякую за пораду

Я бы больше переживала, что он кого-то рогами может повредить. Каждому свое… Цену написали бы, может хомяк проснулся бы у кого-то?

1 симпатия

Михаил, извините, что не по теме продажи, но вопрос обезроживания очень важен. Я как-то купила козлика, которого в младенчетсве не обезрожили, потому что не хватало навыка. Парень живёт у меня до сих пор уже три года, но рога ему пришлось снять в два года, не смотря на его умиротворённый характер. Потому что он других козлов мог покалечить ( и были такие предпосылки в случае подхватывания за ошейник или захвата между рог).
С одной стороны, да, в детстве никто над ним не поиздевался, не удалили рога, но во взрослом возрасте я его подвергала пытке пять раз, так как один рог никак не могла снять.
Расставаться с ним я не хотела, но остальным козлам он нёс опасность.

В общем, захотите решить этот вопрос, пишите :slight_smile: Я нахожусь тоже в Киево-Святошинском районе :slight_smile:

А Ваш козлик очень перспективный! И обезроженные рогатики пользуются бОльшим спросом :slight_smile:
В любом случае, желаю Вашему парню найти самые лучшие ручки :slight_smile:

2 симпатии

Дуже дякую за участь та пораду. Але ) 1. Цей козлик на продаж, хай господар що купить сам вирішує що з його рогами робити. 2. В мене всі кози з рогами, з нового приплоду залишаю собі одного козлика, цього продаю або зїдаю. 3. На всіх фермах за кордоном де я був кози рогаті, і козли. То ж я вирішив цим не займатись, а там як покаже власний життєвий досвід.
Ще раз дякую за участь

3 симпатии

Обяву перетягував з олх а там ціна окремо вказується. Мій бік )

1 симпатия

Увага акція! Купуєте одного отримуєте двох! Копіюю реклами в маркетах

1 симпатия

2 симпатии

2 симпатии

Народився третій козлик і жодної кізки. Купував чотирьох кітних кіз, від першої кози отримав одного козла! від другої ще одного! і від третьої сьогодні … третього козла! Жодної кізочки. Нефарт дикий

2 симпатии

Так що є шанс купити племінних козлів з документами бо підуть на мясо

Продам вже іншого козлика, народженого 01 березня. Генетично комолий, хоча мама рогата. Також мамка з Золотої кози, документи не буду викладати, по бажанню вишлю. В родичах відома Дінара з добовим удоєм 8 л. Козлик до цього часу під мамкою + їсть сіно та комбікорм. Завезу в межах 50 км від мене.
Ціна 500 грн. Просто не хочеться вбивати.

1 симпатия4 симпатии

Козлик з ціною 500 грн!