Продам нубійських козликів 80%.Вінницька обл

Продаються нубійські козлики 80%, народилися 15.02.2019 року у трійні з вагою 3.400,3.460 і 3.500 кг, два генетично рогаті( будуть обезрожені), а один безрогий генетично,другий окот, першим окотом мама козликів 60% нубійка давала 3 л молока, висока з гарним вім’ям, спокійна, батько 100% англо-нубійський козел, Голандія, можлива доставка за домовленістю, козенята під мамою, ціна 4000 гр. Тел:0689584434

1 лайк

8 лайков

8 лайков

11 лайков

8 лайков

11 лайков

9 лайков

9 лайков

10 лайков

4 лайка

А який з них генетично комолий?

Неля самий нижній рижий, а тих двох уже обезрожила

1 лайк

Ех, якби дівчатка… Твоя Лара Брю продовжує радувати! Мале і грайливе! Варио мені ляснути долонею себе по нозі так вона здобуває отаку позу)

Козенята 81% у тебе просто супер! Впевнена, і на хлопців покупці знайдуться! Не пошкадують!

4 лайка

Оленко, я кожний раз коли їх бачу питаю, чого вони не козочки, і собі б лишила одну, а твоя Лара як в цирку, є в мене 50% мала, таке вредне, поки я її маму дою, вона у мене на спині танцює

4 лайка

З понеділка відправляю машину в сторону Києва, може хто хоче козлика, ціна буде знижена бо козенята ще малі

1 лайк

Писала Вам у приват, бо не могла знайти об’яву. тепер побачила. Світленький дуже гарний.

Вони усі гарні, на рижого безрогого бронь

4 лайка

Залишилось два козлика, світлий на верхньому фото і коричневий з білими вушками, рижого з останнього фото купили, 15 березня буде їхати машина в сторону Києва, можу передати комусь жениха

2 лайка

Козлики продані, тему можна закрити

1 лайк