Продам Козочку і козлика 50/50 заано-нуби. Черкаська обл., с. Орловець

Продается козочка 50/50 заано-нубийка родилась в двойне 22.04.20, вес при рождении 3500, козочка обезрожена термически.
Козочка из хозяйства @nina , Нина Васильевна добавит больше информации.

21 лайк

Батько :75 % заанонуб козел Буцефал ( Х-во Женя Дереза)

6 лайков

Мать козочки : коза Белиз из Х-ва Заряновское, четвертый окот, после 3 окота удой на пике 7 л, стабильно 6.2л.
Мм: Коза Белла (дочь Беллари, а Беллара- дочь кози Марты х-во Созидора).
Отец матери : козел Трой 50*50 заанонуб ( х-во " Стрекоза")
Мать отца из Питера.
Отец отца- Голландия.

Цена 3000грн., готова к диалогу.
тел. 095-59-85-099
067-316-79-60 Нина.
На фото вымя козы после 1 окота. Завтра попробую написать больше.

6 лайков

Козочка на фото грязненька, то вона так стрибала і гралася з братиком. Козочка росла,спинка широка,бо їм в молоці не відмовляю. зараз випивають більш ,як по 2л молока. Їдять також і сіно, і зелену траву. Є можливість передати на Київ.

1 лайк

Сетричка козочки минулого року Дарочка окотилась цього року. Привела двійко козенят. ТТТ Радує нас надоями ,вранці надоюю 1,35-1,5 л. Притому,що вона залишає ще й козенятам,яких вісаджую на ніч.Думаю,що за день 3,5л дає-це лише 1міс. після окоту.Та ще й без пасовища.

1 лайк

Дівчата ще в мене є ж і козлик з цієї пари. Залишили на шашлик, то навіть сусіди сваряться на нас,краще продайте,але не ріжте. Козлик генетично безрогий,активний, фізично здоровий,несе дуже непогану спадковість по молоку,адже мати високоудойна. Може,кому треба такий козлик за невеликі гроші. Придивіться!

6 лайков

Козюля-красотуля! Такі хороші батьки у неї, нехай знайдуться і хороші хазяї.

1 лайк

Дякую,Оля. Козуля знайшла свого хазяїна .Ждемо хазяїна і гарем для цапка.

3 лайка

Козочка продана,за цапка одержала завдаток.

4 лайка

Сьогодні моя козочка вирушила додому в Чернігівську обл. Вирости хорошою козо мамою зі смачними ріками молока.

7 лайков

Сьогодні козлик поїхав до нової господині.Прошу закрити тему.

3 лайка