Продаємо молоду козу. Житомир.

Народилась 2018 року. Дуже рано погуляла, цієї весни був окіт, козенятко народилось не живе. Козочка маленька, бо рано погуляла (5 місяців), важить 35-40 кг. Доїться, але я її не роздоювала, щоб трохи підросла. Дою один раз, дає не менше пів літри молока і більше, без запаху, гарне на смак. При бажанні можна роздоїти, а після окоту точно добавить. Ми планували її на м’ясо, але можливо вона знайде нових господарів.

Вранці до доїння

Після

Ціна 1000 грн.

Оля 067 34 04 898

9 лайков

Зааненка. Інших не тримаємо.

Гарненька кізочка!

3 лайка

Ол1чка у мене така б1да трапилась тор1к.Я прочитала поради на нашому форум1 1 к1зонька годувала 2 м1сяц1 козлика.ще м1сяць я 11 до1ла спочатку 2 разм.а пот1м 1.Пот1м р1зко бросила.через 3 дн1 пару раз п1ддоювала 1 все.Зараз к1зонька гарно п1шла у зр1ст.Якщо хочете багато молочка 1 гарного росту перестаньте 11 до1ти.Козочка гарненька .

4 лайка

Мы ее продаем еще и потому, что она нам лишняя. Приходится доить, не получается запустить…а играться некогда. Надеемся, что найдем хозяев. Отзовитесь!

Вымячко хорошенькое. Будем надеятся, что девочка найдет свой дом.

3 лайка

Поехала сегодня наша козочка в Васильков. Очень надеюсь, что будет только радовать и даст хорошее потомство!!! Большое спасибо Людмиле L-U за помощь в поиске новых хозяев. :kissing_heart:

6 лайков

Прошу закрыть объявление.

2 лайка