Прививки та ветеринарний паспорт для кіз 2020

Доброго дня спільноті козовод.ком. Мене звуть Мирослав я із Чернівеців. Весною 2019 року купив зааненську козу покриту 2раз. Рік пройшов добре, моко хороше( здавали на аналіз) 13.11.19 покрилася , зараз плавно переходимо на сохостойний період. назріло питання про ветеренарний паспорт для кіз, ведеться вік? потрібен він? хто робить? а також про прививки для кіз, оскільки тримаю її для власних потребе а не комерції, хотілось би дізнатись що робити… дякую

3 лайка

Мировлав, вы с Черновцов?

я лично вызываю ветеринара который обслуживает ближайшие села (Сторожинецкое направление)

он ставит на учет, берет необходимые анализы и делает прививки, так же оформляет вет. паспорт

1 лайк

так я із Чернівців, і мені зручний Сторожинецький напрямок. Можна якісь контакти ветеренара?

І так. Зв’язався я із ветеренаром, і буду реєструвати козочку , щоб отримати вет паспорт, для мене це було болюче питання контролю. І чомусь лише для мене. Або люди не застосовується або просто не знають. На село в мене першого буде зареєстрована коза… з слів ветеринара.

8 лайков