Понеслось

Поглядаю я на наш молодняк бо вже сьогодні одна з них повина окозиться іду до старших доіть а там ура дівуля і пацан. Я і не ждала ще більше як тиждень ходить. І розкажу про кізку одну з молодих. Ще лише було два місяці як покрили іі і як почала вона наливать вимя що прийшлось іі доіть і доіться вона як доросла коза і що тепер робить?

6 лайков

Доброго дня Елена, мы 3 года назад будучи в поиске дома и земли, были именно в Исайки, мы запомнили это место, потому что там так красиво! Рады видеть вас в этой семье)

Здраствуйте Катя! А где приобрели дом?

1 лайк

Приобрели в Житомирской области, Радомышленский р-н,нам не хватило финансов в то время на тот дом в Исайках, который нам очень понравился:) - В то время мы искали дом и землю минимум 60 соток, опираясь на нравится не нравится, первое наше место было на Западной Украине, второе Исайки, а на третьем уже и остановились.

3 лайка

Щось не получилось у мене з новою темою хотіла написать обяву. Нам потрібен козлик 100% заан для майбутніх молодок. Киівська обл ближче до Богуслава. Потрібен від хороших батьків.

заходишь на Козий рынок, в правом углу находишь плюсик, нажимаешь - выскакивает окошко, пишешь название темы - например куплю козлика, в основном окне убираешь инструкцию - и вперед! пиши все что надо, обязательно телефон

2 лайка

шас попробуем. Спасибочки Марина.

1 лайк

Марина а как убрать правила?

курсором выдели все, чтобы было синим цветом и нажми ентер

Лєна, подивись, там Мар"яна господарство ПАЛЛЕС виставила козлика, може тобі підійде, близько і не дорого.

2 лайка

Оля ну нам потрібний 100% заан до наших 100% них а так у нас є і ламанч і альпієць та й заан є шикарний. Молодих кізок не хочу переводити _ дуже подобаються заан. наче маленькі корівки. сфоткаю молодих які готовляться до окозу зрозумієте все.

7 лайков

Ура перша молодка окозилась! Зааночка покрита альпійцем (з лукавички) то яка краса вийшла! Кізка 4200 і схожа на косулю яких я зустрічала в лісі зимою як пасла.

21 лайк

Ростіть великі та молочні! Господині здоров"я і терпіння, красивих козодєток!

2 лайка

Підкажіть будласка не получаеться фото скинуть на сторінку - грузе грузе а в кінці нічого.

Зменшіть розмір, або прогоніть через вайбер

Бачу що не справлюся ждатиму на вихідні малого

Лена. все пізнається методом тику. :wink: головне. не жаліти часу. ніч попереду - все вийде :slightly_smiling_face:

2 лайка

30 лайков

25 лайков

Які цікаві - одні без вух, в іншого - вертольоти. Красотуні.

3 лайка